Skocz do zawartości

Recommended Posts

Daruj sobie Chevy i Chryslery z 2-litrowym silnikiem.

dlaczego? słabe samochody? :P

 

ogólnie pytam czy chevrolet epica to nie jest jakiś szajs NIE CHODZI MI DOKŁADNIE O TEN Z LINKU , bo jak na swoją cene wygląda świetnie

szukam czegoś większego

niekoniecznie amerykański, obojętnie mi to :P

Edytowane przez ``xFx``
Link to post
Share on other sites

Nic się nie znasz na samochodach, że na forum komputerowym piszesz? Przecież to trzema mieć kilka na oku i na forach motoryzacyjnych czytać o awaryjności/spalaniu itd.

 

Dzieci masz? Rodzinę? Sam będziesz jeździł? Sportowe? Napisz cokolwiek, bo inaczej to Ci będziemy proponować BMW 330D razem z Corsą C.

Link to post
Share on other sites

napewno żadnego bmw ani jakiś stary dziad, nie mam rodziny będę sam jeździł

sportowe mile widziane, ale aby nie palił zbyt dużo

 

dokładnie - nie znam się kompletnie i ostatnio tutaj się zarejestrowałem wiec postanowieniem tutaj napisać na innych for `motoryzacyjnych` poprostu nie znam :P

 

jakie by tu jeszcze kryteria,to że ma być 4 drzwiowy już wiesz nie chce jakiegoś małego gówienka

Link to post
Share on other sites

Ford Fiesta - mam rocznik 2005 po lifcie. Wolniutki, słabe przyśpieszenie i osiągi ale mało pali i po mieście bardzo dobrze mi się jeździ. Jeżeli coś większego w tej cenie Renault Megane (ten ze ściętą du**ą, ale kombi) całkiem przyzwoicie wygląda. Oczywiście, kombi bo tamten to katastrofa jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

napewno żadnego bmw ani jakiś stary dziad, nie mam rodziny będę sam jeździł

sportowe mile widziane, ale aby nie palił zbyt dużo

 

Może jeszcze frytki do tego? Jeżeli będziesz jeździł agresywnie to każde auto będzie względnie sporo palić (dla jednego 10l/100km nie jest dużo, dla innego dyskwalifikuje takie auto).

 

dokładnie - nie znam się kompletnie i ostatnio tutaj się zarejestrowałem wiec postanowieniem tutaj napisać na innych for `motoryzacyjnych` poprostu nie znam :P

 

jakie by tu jeszcze kryteria,to że ma być 4 drzwiowy już wiesz nie chce jakiegoś małego gówienka

 

Będziesz jeździł po mieście? Życzę szczęścia w zaparkowaniu niemal 5-cio metrowej beczki. Przygotuj się w takim razie na długie spacery od miejsca zaparkowania do punktu docelowego.

Tak w ogóle to masz już prawo jazdy?

 

Przemyśl to wszystko, poszukaj na necie, pooglądaj po komisach.

Kupić sobie auto, którego potem nie mieć za co utrzymać to jest niekoniecznie dobra decyzja.

Do auta sportowego montować gaz to już chyba profanacja.

 

@kubaset

Ford Fiesta do lansu się nie nadaje (swoją drogą całkiem spoko autko), a mam wrażenie, że autorowi o to chodzi. Podjedzie limuzyną pod remizę to wszystkie jego Oo.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

to masz złe wrażenie , do tej pory jeździłem fordem mondeo i nie mam zamiaru przesiadać się na nic mniejszego

 

Co kto lubi, ja bym szukał jakiegoś auta ~4 metry z miększym zawieszeniem zamiast limuzyn, zawsze to bardziej zwrotne i więcej miejsca do parkowania (ale o tym nie wspomniałeś, rzuciłeś hasło auto i w zasadzie tyle. Wszystko trzeba po kolei z Ciebie wyciągać). Tym bardziej, że jeździsz sam, a nie wozisz 5 osobowej rodziny (żona + dzieci).

 

Jeździłeś mniejszymi autami? Aż tak źle było?

Link to post
Share on other sites

Przebieg samochodu to 240 km? Coś mi tu nie gra mój rower będzie miał większy

Ty tak powaznie?

 

 

jeden wkleja durne obrazki a kolejny poleca małe gówna

Troche kultury, nie sprecyzowales co chcesz to masz.

Nie wiem o co sie oburzasz.

 

Za ta kwote dla mnie istnieje tylko jeden samochod i jest to BMW 3 E30 w Coupe albo Sedan.

Link to post
Share on other sites

Dzieckiem to jesteś Ty! Bo ciężko uwierzyć, że taką sumę może na samochód przeznaczyć osoba, która nie może nawet sprecyzować swoich wymagań odnośnie pojazdu! Dla mnie jedna wielka prowokacja i zabawa z Twojej strony. A już najdurniejsze jest Twoje zamieszczenie tematu tutaj, podczas gdy nawet nie zajrzałeś na forum motoryzacyjne. Jaki temat i autor, taka reakcja na jego durnotę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...