Skocz do zawartości

Riva tuner + brak mozliwosci OC


Recommended Posts

No wiec tak, wczesniej mialem problem z wykryciem przez RT sterownikow od karty graficznej (9600GT) na starym OSie (win7), promblem udalo mi sie kilka razy rozwiazac przez podpisanie sterownikow przez jakis tam program. Obecnie posidam tez win7 oraz zainstalowalem nowe stery 195.66 odziwo sa one wykrywane przez RT i juz sie cieszylem ze bede mogl podkrecic grafe, ale nie ma tak pieknie.

Gdy chce zaznaczyc Enable driver-level hardware overclocking, wyskakuje standardowe okienko z Reboot, Detect now, Cancel,. Probowalem wszystkich opcji (no procz Cancel :)). Gdy wybieram Detect now to pokazuje mi akutalne zegary GPU ale bez mozliwosci przesuniecia suwaka (czyli bez mozliwosci OC), wybor Reboot tez nic nie daje, gdyz po uruchomieniu RT nadal jest to samo. Aha po wybaraniu jeden z opcji Enable driver... jest nadal niezaznaczone.

Wiecie jak mozna rozwiazac ten problem?

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Nadal nic zaznaczylem wszystko na TAK w sprawach OC i nadal nie chce dac ptaszka przy Enable driver-level...

 

EDIT:

Dziwna sprawa ;/ uruchomilem sobie borderlands zeby zobaczyc jak chodzi na nowym CPU, i przypomnialo mi sie podaczasz grania ze mam wiatrak na 25%. Wiec wchodze w opcje i stwierdzilem ze jeszcze raz sprobuje z tym OC i nagle zaczelo dzialac o O

 

Mam jeszcze jeden "problem" z RT, mianowicie uzywam gadzetu ktory korzysta z Hardware Monitoring wbudowanego w RT. Zeby dzialal ten gadzet musze miec otwarte okno z tym Hardware..., a sam RT mam zmimalizowany do Traya, czy jest jakas mozliowsc by zrobic to samo z tym oknem hardware?? bo nie lubie zbyt duzej ilosc okienek na pasku zadan

Link to post
Share on other sites

Zle mnie zrozumiales :P w trayu moga sobie byc bo i tak sa ukryte :), ale okno od Monitora jest caly czas otwarte i nie da sie go zmimalizowac do traya :D

I idzie go jakos ustawic zeby wlanczal sie razem z RT przy starcie systemu? bo nie chce mi sie za kazdym razem go uruchamiac :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...