Skocz do zawartości

NFS: Most Wanted- optymalizacja


Recommended Posts

Miałeś nie wchodzić do tego tematu.., ale Ty dalej wolisz pitolić swoje nie rozumiejąc o co chodzi, graj sobie w jakiej rozdzielczości i na detalach jakich chcesz, nas to nie interesuje, bo mamy inny problem, więc jak nie masz, nic sensownego do powiedzenia, to nie pisz.

 

Odnośnie tematu, to ja chyba prędzej tą grę przejdę, niż jakiś patch wyjdzie, więc po tym fakcie gra już nie będzie mnie interesowała, ale zobaczymy, może Wy się doczekacie :)

Link to post
Share on other sites

ja grałem na low przy rozdziałce 1440x900 na 8800gt i z tego co zauważyłem to gra działa płynnie tylko poza miastem: fps w granicach30-35 i nie czuć szarpania choć raz na jakiś czas jest spadek o 10fps,w mieście szarpie i straszne spadki są.

Link to post
Share on other sites

No i jesteś kjretynem i czytać nie potrafisz

Nie mam zamiaru Cię uświadamiać czy wdawać się z Tobą w bezsensowną dyskusję bo pewnie masz tyle samo lat co mój syn więc sobie daruj te płytkie komentarze.

 

P.S.

tak a propo to wyszedł jakiś patch do NFS MW który ważył z 16 MB o ile pamiętam i z tego co zauważyłem to już nie zrywa połączenia z Autologiem i troszkę poprawili optymalizację chodź do ideału jeszcze brakuję jeśli ktoś coś jeszcze zauważył to napiszcie.

Edytowane przez popo601
Link to post
Share on other sites

ja grałem na low przy rozdziałce 1440x900 na 8800gt i z tego co zauważyłem to gra działa płynnie tylko poza miastem: fps w granicach30-35 i nie czuć szarpania choć raz na jakiś czas jest spadek o 10fps,w mieście szarpie i straszne spadki są.

 

Ja mam I5 Sandy Bridge, 4GB Ram i GTX260 192 sp 660mhz rdzeń i jak włączyłem wszystko na maxa to max fps miałem 46 a minimalny 42 w mieście i właśnie mocno szarpało a nie wiem czy te same 40 fps by skakało za miastem jak tobie za miastem 30 wystarczało na low detail bo ja na low mam max 60 i min 60 a ci co mają 7870 to mają focha na gre i nie chcą włączyć srednich i niskich detali żeby sprawdzic ile bedzie fps bo wydali 10000000000 na kartę i nie bedą grać w low detail i maja tyle klatek co ty i to jest własnie śmieszne.

 

U mnie komp po uruchomieniu gry ustawił sobie za małe detale jak na mnie ale gra działała w 60 fpsach

Dlatego bronie optymalizacji bo gra sobie takie detale wybrała żeby mój pc sobie poradził ale i tak musiałem trochę podwyzszyć.

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z tobą,gdyż posiadam 660Ti i mam powyżej 65 fps.

 

O proszę ten Pan ma nawet ponad 65 fps, a myślałem że ograniczenie jest do 60... Jak to w końcu jest ?

 

 

Dlatego bronie optymalizacji bo gra sobie takie detale wybrała żeby mój pc sobie poradził ale i tak musiałem trochę podwyzszyć.

No to Ty kolego drogi chyba w żadne inne gry poza tym nfs nie grałeś, albo może we wszystkie gry grasz w rozdzielczości 1024x768 na nisko-średnich detalach ?, ale w to raczej wątpię, mylę się ?

 

 

Ludzi nie stać na naprawdę szybkie kompy i potem płaczą że słaba optymalizacja.

Mnie nie stać i mam słabego kompa okej, ale jeśli uważasz że aleksander12 i popo601 mają słabe komputery, to proponuje Ci się uciszyć na wieki i więcej się nie kompromitować, bo to co piszesz to absurd...

A jeszcze jedna spawa, jakby Ci Panowie odpalali grę w dx10, tak jak Ty czy ja, to pewnie też by nie mieli problemów z płynnością.

Edytowane przez synn1993
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mój sprzęt to i7 2600K GTX 680 16 GB RAM

 

Gram w rozdziałce 1920x1080. Na maksymalnych ustawieniach są spadki fps przeważnie w tunelach i w mieście.

W miarę stałe fps mam po zmienieniu 2 pozycji w opcjach (60/58 fps ). Reszta detali ustawiona na maksymalne.

 

Oto pozycje zmienione na niższe:

 

Reflection Detail: Medium

Geometric Detail: Low

 

 

P.S Wczoraj dali pierwszego patcha ok 16MB ale co poprawili nie wiem. (chyba poprawili zrywanie autologu)

 

Popo601 ma rację gra ma optymalizacje do kitu. Żeby na karcie za 2 klocki byly takie chrupnięcia w płynności na full detalach

 

Czy ktoś zna sposób na wymuszenie dx10 w grze na karcie z dx11 ? (z tego co czytam gra chodzi lepiej na dx10)

Edytowane przez rafbest2009
Link to post
Share on other sites

Tak gra powinna płynnie działać na GTX 560 , a już 2 user'ach w tym temacie nic nie mówie bo są smieszni.

Popo601 gdzie ten patch widzisz

 

Wczoraj o 17 albo trochę po 17 wyszedł patch bo jak odpaliłem origina to mi pobrało, może Tobie również pobrało i nawet nie zauważyłeś ;) ale był na 100%

Link to post
Share on other sites

Lordonos

 

I co może powiesz że GTX 680 to też jest za słaba karta na tą grę i dlatego są spadki i trzeba detale obniżyć żeby się płynnie grało buhahahahaha normalnie boki zrywać. :rotfl:

 

A ty jesteś głupi czy czytać nie potrafisz zmienił reflexy na med i siatke na low i już ma płynnie.

 

Zgodzę się z tobą,gdyż posiadam 660Ti i mam powyżej 65 fps.

 

Dziwne a masz włączony program do zliczania klatek ja zaraz wszystko dam na low i sprawdzę czy przekroczy 60 jak nie to może ci się tylko wydawało bo HP 2010 miał ograniczenie do 60 a to ten sam kod.

 

Detale mnie mało w grach interesują mają być textury na maxa i cienie przynajmniej medium reszte efektów mnie nie interesuje bo nie istnieją w realnym świecie no może poza odbiciam jak jest świerzo umyta podłoga ale to i tak jak w grach min a nie max, takie odbicia jak w grach to można mieć w lustrze ;)

 

Dobra mam wszystko na minimalnym jak bedzie trzeba to i dam 800x600.

 

Dalej max 60 fps nie wiem skąd te 65 może mam za słaby komp ale u mnie w tle zawsze jest program do liczenia klatek.

Ja moge grać i na medium i na minimum gra i tak jest kiepska przez kiepskie sterownanie widziałem na max i na minimum moge odinstalować.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

A ty jesteś głupi czy czytać nie potrafisz zmienił reflexy na med i siatke na low i już ma płynnie.

Czy ty się słyszysz ? na karcie pokroju GTX 680 musiał coś zmienić aby mu FPS nie spadał grafika za 2 klocki i trzeba coś obcinać bo się poci i zadyszki dostaję ...... stary weź się ogarnij i daj sobie powiedzieć że ta gra ma z*****ą optymalizację i jak ją w patchu naprawią to się przekonasz sam że nawet u Ciebie będzie lepiej chodziła na wyższych ustawieniach u siebie jak zrobię na LOW to też mam stałe 60 i nawet nie drgnie a dyskusja jest chyba o OPTYMALIZACJI GRY !

Link to post
Share on other sites

No to co !!! to nie do mnie pretensja tylko do criterionu.

Zobaczymy czy coś naprawią:)

A póki co gram na takich ustawieniach na jakie pozwala mi karta graficzna.

Grafika i tak jest ok a sterowania i tak nie zmienią więc nawet jak obetną wymagania gry o poowe dalej bedzie nie grywalna.

 

Ja też bym chciał 10 lat temu na kompie za 3.5 klocka grac w gry na maxa jak na ps2 :P

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Ja gram na takim kompie i ogolnie trzyma poziom fpsów zapewniajacych plynne granie ale zdarza sie po jakims czasie ze chwile gra zwalnia i troche skacze:( to nie jest wina chyba za slabej karty co nie?:)

 

3570k

gtx 660 OC windforce 2x

Gigabyte Z77 D3H

8GB RAM 1600mhz

 

sciagnalem te nowe stery od nvidii beta ale tez nie pomagaja

Link to post
Share on other sites

No własnie ja o tym od samego początku trąbię że gra ma wręcz z*****ą optymalizację ale co niektórym na tym forum nie da się przepowiedzieć tego bo twierdzą inaczej.

 

Ja czekam z niecierpliwością na patcha który poprawi znacznie optymalizację.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...