Skocz do zawartości

Thermaltake Xaser VI FullTower


Recommended Posts

Witajcie... posiadam ową obudowę i myślę nad jej z modowaniem... i nad malowaniem proszkowym przede wszystkim.

 

Poprosiłbym o pomysły jakieś projekty i doświadczenia...

 

Chciałbym aby buda mogła mieć filtry... dobrą wentylację oraz jak można by było wykonać tzw. Cable Management bo na tym najbardziej mi zależy... :)

 

Proszę o pomysły.... propozycje... czy też projekty i oszacowanie mniej więcej kosztów tej zabawy.

 

Nie ukrywam że jestem skłonny do zamiany z jakimś użytkownikiem na mniejszą obudowę czarną w środku z systemem porządkowania okablowania ;) Jest porządna i niekompletna niestety... Brak wentyli, paru koszyków na dyski, i zaślepek 5,25. Waży 16-18kg bez sprzętu.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Każda obudowa ma możliwości porządkowania kabli. Różnica, że każda ma swój limit. Twoja nie ma przygotowanych wycięć na porządkowanie kabli, ale to nie problem. Sprawa tylko czy chcesz się bawić z nią na poważnie i zrobić z niej jedyną w swoim rodzaju (w lepszym lub gorszym znaczeniu) czy wolisz kupić nową obudowę.

 

Tą można na czarno walnąć w środka jak pisałeś (jak chcesz czarną, a jak nie to inny kolor). Zasłonić górę plexi pomalowaną na czarno czy dodaną naklejką karbonową. Zasilacz masz modularny, więc mniej masz problemu. Do zasilania CPU masz zaraz pod zasilaczem, a resztę wypuścić ze slotów na dyski twarde. Nie wiem jak to zrobisz z oplotami (jeśli masz w planach). Podobne wtyczki widziałem w zasilaczach Tagana, ale nie ogólnego widoku na to jak to rozebrać i wpiąć z powrotem. Tak więc pewno byś musiał używać przedłużek z oplotami.

Link to post
Share on other sites

Chociaż przejrzałem całą budę... i tak naprawdę tylko koszyk na dyski pod 5,25 jest nitowany.. a tak to całą resztę mogę rozkręcić na czynniki pierwsze i mam koncepcję blachę zastąpić drewnem :menda: a w tacce wyciąć otwory na kable :D Coś w taki deseń... wiadome pewnie zabawy co niemiara bo trzeba pomyśleć jak zrobić w desce otwór by wentyle można było zamocować... z chęcią bym zrobił 3x góra 140mm ;) na przodzie 2x lub 3x 120/140 a koszyk na dyski wyciąć kompletnie. Nie wiem jak to się ma w praktyce bo chyba tylko raz albo dwa widziałem takiego drewnianego moda :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...