Skocz do zawartości

Toshiba Qosmio F60-12U i pamięć KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHZ??


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Posiadam lapka Toshiba Qosmio F60-12U i chce wymienić pamięć na KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHZ. Stwierdzam fakt, ze firmowe 4GB jest dla mnie niewystarczające i potrzebuję 8GB stąd też moje chęć wymiany kości pamięci. Moje pytanie jest następujące czy laptop poprawnie będzie pracował z pamięcią KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHZ? Czy po prostu nie zgra się? Bo nie ma sensu kupować, jeśli komputer nie będzie w stanie hulać na tym. Dzięki z góry za odpowiedź

 

Witam. Jak w temacie. Posiadam lapka Toshiba Qosmio F60-12U i chce wymienić pamięć na KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHZ. Stwierdzam fakt, ze firmowe 4GB jest dla mnie niewystarczające i potrzebuję 8GB stąd też moje chęć wymiany kości pamięci. Moje pytanie jest następujące czy laptop poprawnie będzie pracował z pamięcią KINGSTON DDR3 2x4GB 1600MHZ? Czy po prostu nie zgra się? Bo nie ma sensu kupować, jeśli komputer nie będzie w stanie hulać na tym. Dzięki z góry za odpowiedź

 

 

 

PROSZĘ O POMOC! PAMIĘCI JAKI MAM W LAPTOPIE TO KINGSTON DDR3 2x2GB 1060MHZ PONIEWAŻ NIE CHCE WYRZUĆ NA DARMO PIENIĘDZY.

Edytowane przez brakloginu89
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

A więc tak: Twój laptop faktycznie ma standardowo zamontowane 2x2GB DDR3 1066Mhz. Według specyfikacji obsłuzuy do 8GB pamięci DDR3 ale maksymalnej prędkości 1066Mhz. Zatem kupując pamięć szybszą - o ile w ogóle zadziała i nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością - zwolni ona do tej wartości - niemniej jeśli 1066Mhz jest tańsza to nie warto przepłacać, tym bardziej że wolniejsze mają też niższy czas dostępu CL.

 

laptop: http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?toshibaShop=false&LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=1094873#0

procesor w laptopie: http://www.cpu-world.com/CPUs/Core_i5/Intel-Core%20i5%20Mobile%20I5-520M%20CP80617004119AE%20%28BX80617I5520M%29.html

(zwróć uwagę że procesor ten obsługuje tylko 800Mhz/1066Mhz)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...