Skocz do zawartości

Morele.net - problem z oddaniem towaru


Recommended Posts

Witajcie!

Więc sprawa wygląda tak- kupiłem u nich jakiś czas temu komputer na części,wszystko ładnie doszło itd,ale okazało się że zasilacz ma krótkie kable i ogólnie wziąłem jakieś gó**o,więc odesłałem do nich ten zasilacz,tak samo jak był zapakowany + karta z moimi danymi,numerek konta i prośbą o udzielenie zwrotu pieniędzy - w ramach- Zwrot 10-dniowy.Nie dostałem żadnego paragonu ani faktury.

Dzisiaj przyszedł e-mail do mnie:

 

Drogi kliencie,

W Twoim profilu pojawił się nowy komentarz wprowadzony przez dział serwisu:

"W zwiazku z tym ze nie jesteśmy w stanie naprawić/wymienić towaru na nowy zostanie wystawiona korekta, proszę odesłać oryginał paragonu wraz z podaniem informacji o numerze konta na jakie mamy zwrócić nalezność na adres:

Morele.net

ul . Mogilska 120

31-445 Kraków

z dopiskiem \\"Oryginał paragonu\\"

zostanie wystawiona korekta oraz dokonamy zwrotu należności."

Aktualny stan twojego zgłoszenia to: Oczekuje

 

 

I co ja mam teraz zrobić?Przecież im wysłałem numer konta do zwrotu pieniędzy za towar,a paragonu ani faktury nie dostałem.

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

A skąd mają wiedzieć że Ty to kupiłeś...

 

Pisz do nich, że potrzebujesz dowód zakupu na podstawie - historii zleceń, przelewu bankowego, nawet numeru przesyłki kurierskiej.

Daj im wszystko co wskazuje na to, że Ty towar nabyłeś i pytaj jak mogą Ci to potwierdzić skoro paragonu tam nie było.

 

Chyba że masz jeszcze opakowanie z przesyłki, bo morele wrzuca paragon pod naklejkę przewoźnika.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No ale do kogo Ty masz pretensje? Kupujesz sprzęt za kilka tysięcy i nie zaintersowałeś się tym, że nie masz paragonu czy faktury? Takie rzeczy sprawdza się natychmiast i ew. zgłasza sklepowi. Wyjdziesz na idiotę (no ale nie oszukujmy się - jesteś idiotą), ale poinformuj ich, że dopiero teraz zauważyłeś brak faktury/paragonu i co dalej?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...