Skocz do zawartości

Pogorszenie się wydajności w grach


Recommended Posts

Witam.

Od jakiegoś czasu zauważyłem duży spadek w wydajności, podczas gry jest więcej lagów, muszę obniżać rozdzielczość. Na przykład dosyć nie dawno grałem w BF3 na multi w rozdzielczości 1440x (coś tam nie pamiętam ;x ) i na średnich detalach ale teraz to już muszę grać na 1024x1080 i na średnich detalach bo już nie wyrabia : ( Czym może być to spowodowane ? Czy moje części się w jakiś sposób "zużyły" ? Może polecacie jakieś dobre sterowniki (nie koniecznie najnowsze) do GTX 550Ti ?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź temperatury, może coś się zbytnio nagrzewa (stara pasta). Zerknij również na listę procesów, może coś w tle lubi popracować. Skan antywirem też nie zaszkodzi ;)

Link to post
Share on other sites

Mam win 8 (scrn http://pics.tinypic.pl/i/00207/z8unz4ljixch.jpg ) Jeśli chodzi o pastę to wymieniałem ją jakieś dwa miesiące temu, co do procesów w tle to jestem chory na tym punkcie ( ze względu na słaby komputer) i zawsze wyłączam wszystko co się da. Antywirusa już uruchamiałem a w ogóle miałem formata jakieś 3-4 dni temu.

Link to post
Share on other sites

Spadek wydajności zauważyłem już na win 7. Formata miałem 3-4 dni temu to chyba nie pomoże. "Zoba se czy czasem pciex sie nie przestawiło na x1." co to x1 ? ;x teraz tak mi się przypomniało, przy normalnym użytkowaniu czasami, bardzo rzadko robi się tak że literki (np. na forum, gg, nazwy folderów ) są tak minimalnie nie wyraźne. I sprawdzałem teraz z NFS Most Wanted ten z 2012 roku i działa mi na full tak samo jak gta IV. Problem zauważyłem jedynie przy BF3

 

 

Mój błąd sory ( http://images.tinypic.pl/i/00207/kgu3sksay7br.jpg ) Teraz wszystko powyłączane. Sory za moje tępe pytanie ale co to jest occt ?

Edytowane przez CraNibo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...