Skocz do zawartości

Grafika pod i5-3570k, do 1000 zł


Recommended Posts

Szukam karty graficznej do zestawu:

i5-3570K

ASRock Z77 PRO3

XFX Core PRO 550W 80+

 

Budżet do 900-1000 zł, ale jeśli nie ma sensu aż tyle ładować kasy to nic nie stoi na przeszkodzie kupić coś za np. 700 zł.

 

Karta do gier (RTS, H'n'S, MMO, FPP). Na razie monitor ma 1280x1024, docelowo będzie 1920x, ale jeśli dużej różnicy nie ma w graniu na np 1600x to nie ma problemu, nie jestem aż tak wymagający.

 

Ze sklepu net-s.pl mogę odebrać osobiście, choć nie mają chyba takich dobrych cen grafik.

 

A może warto poczekać jeszcze na jakieś obniżki cen? Aż tak bardzo mi się nie śpieszy.

Link to post
Share on other sites

A Ty wiesz do czego służą sterowniki? I jak w ogóle działa karta graficzna? Sterowniki to sprawa pierwszorzędna, bez nich każda karta graficzna nadaje się jedynie na wystawę.

Niemniej do tysiaka wybór zarówno HD 7870 jak i GTX 660 jest dobry :) Jednak jeśli tak jak piszesz planujesz zakup monitora FullHD to rozsądniej będzie wziąć HD 7870 ze względu na lepsze parametry techniczne karty, co bezpośrednio przełoży się na wydajność w tak dużej rozdzielczości przy najwyższych ustawieniach graficznych w większości gier. Zapewni też stabilniejsze FPSy.

Natomiast jeśli kosztem wydajności wolałbyś mieć kartę z obsługą PhysX czy CUDA to bierz NVidię.

Na co byś się nie zdecydował to Gigabyte ma chyba najfajniejsze konstrukcje obu omawianych kart, ze świetnym chłodzeniem. Radeon od Sapphire też można z czystym sumieniem polecić :)

Edytowane przez Huzar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak fanboy amd. Tak zasłaniaj się sterownikami WTF ? Od kiedy sterowniki są brane pod uwagę -.-

Przyganiał kocioł garnkowi...

 

"Znaffco", jeżeli nie wiesz o co chodzi z tymi sterownikami i jakie realne korzyści wnoszą, to odsyłam do wujka google, lub kupna przykładowo HD7850 i przekonania się.

 

 

Co do tematu, to 660/7870. Z obu będziesz zadowolony, chodź od siebie polecam tego drugiego, Radeona ;).

Link to post
Share on other sites

ja widziałem :o

Na prąd nie masz ? Za mnie rodzice rachunków nie płacą więc jak będę chciał to podebne kompa pod siłe :)

Nie ma to jak fanboy amd. Tak zasłaniaj się sterownikami WTF ? Od kiedy sterowniki są brane pod uwagę -.-

Nie jestem Fanboyem AMD, skoro stwierdziłeś to na podstawie avatara to powodzenia.Skoro nie wiesz do czego służą sterowniki to najpierw poczytaj zanim się odezwiesz. Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

Przyganiał kocioł garnkowi...

 

 

 

"Znaffco", jeżeli nie wiesz o co chodzi z tymi sterownikami i jakie realne korzyści wnoszą, to odsyłam do wujka google, lub kupna przykładowo HD7850 i przekonania się.

 

 

Co do tematu, to 660/7870. Z obu będziesz zadowolony, chodź od siebie polecam tego drugiego, Radeona ;).

 

Nie dziękuję miałem raz Radeona i podziękuję :/ Nie po to kupuję karę graficzną by być beta testerem od sterowników dlatego wolał bym już nawet GeForce 2 MX.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...