Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

radam5 wentylatory jak najbardziej w porządku,jeden wyciągający,reszta wdmuchuje,czyli buda ma powietrza pod dostatkiem,nic nie powinno sie przegrzewać.

-wentyl z przodu na dole-dyski sie nie przegrzewają-jak najbardziej ok

-wentyl u góry-dostarcza powietrza do wentylstora chłodzącego mugena-napewno procek ma niskie temperatury

-wentyl z tyłu-na nim nie możesz żałować ponieważ ma sporo powietrza do wyciągnięcia-jeśli np. na przodzie masz mocny wentylator a z tyłu słaby ale cichy to zamień je miejscami-uzyskasz cisze z przodu(teoretycznie najbliżej uszu) i wyciąg z tyłu

 

novee,kabelki byś sobie poukładał a nie :) i zainwestował w jakieś porządne ciche chłodzenie na procesor bo te napewno hałasuje wniebowzięcie :D

Link to post
Share on other sites

W idle ma 39st

Max doszedł mi do 74st (podczas grania) ale wtedy przez przypadek wyłączone były wszystkie wentyle, bo założyłem wyłącznik na regulator, żeby podczas normalnej pracy całkowicie wyciszyć kompa ale zapomniałem o zasilaczu i grafice, które wydają z siebie jakieś dźwięki. Po prostu hałas się nie zmienia bo słychać głównie zasilacz. Pomysł był dobry ale nie przewidziałem wszystkiego w pierwszym etapie no i wyłącznik został

Link to post
Share on other sites

Spider, ale z kabelków nie musisz pajęczyny robić... ;p

Nick do czegoś zobowiązuje ;)

uuuu ja bym powiedział że strasznie

Ojj tam czepiasz się ;) Grunt, że wszystko (no może prawie) działa tak jak powinno i się nie grzeje ;) Poza tym, podobnie jak Ty się starałem ;)
Link to post
Share on other sites

Spoko, bo i ja do końca za bardzo nie poukładałem u siebie... kilka postów wyżej ;)

Ale i tak wyszło Ci ładniej niż mi ;) Wszelkie wiązki od zasiłki poupychałem w miejscu na napędy ;)

A tak na marginesie jaką masz obudowę? Zainteresował mnie poprzeczny montaż dysków.

Link to post
Share on other sites

Tu wygląda jakby niewiele było w środku:

http://www.benchmark.pl/uploads/zestaw_komp/7537/big/foto3.jpg

 

Wsadzisz buta do budy i będzie ok :)

A tak serio to rzeczywiście trochę pusto. Jak wentyle są podświetlane to dał byś jakieś zdjęcie z "zapaloną choinką"?

Link to post
Share on other sites

Nie no, wersja z podświetlaniem też poszła. Tutaj takie nietypowe zdjęcie. Ale w sumie fajnie wyszło - stealth, wszystko na czarno :) Wersja finalna na konkurs była nieskończona, bo zabrakło wentylatorów, nie dotarły na czas :) Szczegóły pisałem w swoim temacie. Jutro kurier przywozi 3 Wing Boosty i nowy kontroler (wykosztowałem się, no ale trudno się mówi). Zamontuję i zrobię parę zdjęć. To już będzie właściwie koniec, bo więcej zmian, to już nawet ciężko wymyślić. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł? :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...