Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

@Juggler, nie da się, szyny są za krótkie, chyba, że dyski wystawały by ale wtedy budy nie domknę.

 

@Drzewo, kilkaset FPS to nie bo tam siedzi Xeon i 5850 a demon to to nie jest :P BTW, to na 4x SATA było przy zasilaczu od razu :)

 

BTW, musze kupić jeden czarny SATA i opleść wszystko :[

Link to post
Share on other sites

@dodzik: A pokaż co widać przez okno :[

 

Jak można się zachwycać komputerem z karta graficzną poprzedniej generacji

Powiedział człowiek z grafiką serii 400 :P Tak btw to sracie z tymi grafikami :P HD4890 przecież bez problemu ciągnie wszystko i na razie nie widzę potrzeby wymiany na coś innego :)

 

PS Pokaż mi 1GHz na rdzeniu swojego GPU :co:

Link to post
Share on other sites

W złą stronę, tzn? Jeśli chodzi o to, że kabelki od strony okna to niestety inaczej się nie da :)

Nie ma miejsca gdzie kable przeprowadzic?

Pytam bo czesto widze ten blad w obudowach uzytkownikow, ba! Nawet w recenzji benchmarka dot. Fractal R3 zamontowali dyski wlasnie "na odwrot". :[

Link to post
Share on other sites

No właśnie w tej budzie to jest tak, zamontujesz dysk na tacce w drugą stronę to nie podłączysz kabli bo z tyłu tacki blaszka nie wiadomo po co. A jak odwrócisz tacki to też będzie źle bo szyny na których siedzą są po prostu za krótkie. Można trochę zmodować ale nie chcę bo ja pewnie kiedyś tam wymienię(mam tu na myśli przyszły rok) :)

 

 

@Miron, tak bo ja tylko gram :[

Link to post
Share on other sites

Powiedział człowiek z grafiką serii 400 :P Tak btw to sracie z tymi grafikami :P HD4890 przecież bez problemu ciągnie wszystko i na razie nie widzę potrzeby wymiany na coś innego :P

 

PS Pokaż mi 1GHz na rdzeniu swojego GPU :)

 

pokaż mi prawie 500 rdzeni w swoim GPU :D
Link to post
Share on other sites

A tak z innej beczki - znalazłem 2 ciekawe panele boczne do obudów CM'a. Nie mam przy sobie miarki, powiedźcie proszę, czy będę pasowało do mojej budy:

 

http://www.yooki.pl/index.php?p22,panel-boczny-cooler-master-ra-690-kwn1-gp

http://www.yooki.pl/index.php?p1840,panel-boczny-z-oknem-do-cm-storm-sniper-sgc-6000-sp01-gp

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...