Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

@luk9400

Za to Ty masz wypasa :D

Pochwal się co masz w środku ;)

I na pewno będę ostatni który powie, że komp taki sobie.

Każdy ma takiego na ile pozwalają możliwości.

 

Nie chodziło mi o specyfikację, a o wygląd. W sumie mogłem o tym napomnieć w oryginalnym poście coby nie było nieścisłości :)

A moją specyfikację masz w sygnaturce, a zdjęcie jest gdzieś w tym temacie.

Edytowane przez luk9400
Link to post
Share on other sites
Nie chodziło mi o specyfikację, a o wygląd

Ok, tylko ja bym to nazwał inaczej, np."niezły syf z kablami w środku". :D

Bez urazy Panowie- ja nie mam wcale lepiej inside :rotfl: , a rzekłbym, że gorzej od większości.

Może ktoś ma do opylenia Anteca 900 drugą rewizję??? :->( czy ma miejsce za tacką na kable?)

Czy może jestem skazany na któregoś Fractala który wszędzie zbiera dobre noty?...

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

@gtr76

Rzeczywiście. Zarządzanie okablowaniem w pierwszych, czy jednych z wcześniejszych obudów od Anteca to jest jakaś masakra. U mnie w P182 tylny panel ma centymetrowe wybrzuszenie, którego bynajmniej nie było na początku :D, ale przynajmniej jakoś to wygląda.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, to są 140mm, nie zwróciłem na to uwagi.

Co do głośności, jest to rzecz względna, gdyż dla każdego może oznaczać coś innego :P

Np. mój komp w spoczynku lekko szumi, ale mnie to nie przeszkadza, wręcz uważam, że jest cichy. Natomiast mój znajomy, który ma kompa niemal w całości chłodzonego pasywnie, LC gdzie z reguły wentyle wcale się nie kręcą lub nie przekraczają 700 RPM, uważa, że mój komp jest przeraźliwie głośny i on nie mógł by przy nim siedzieć :P  

 

"Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" :D

Link to post
Share on other sites

Sporo również zależy od np obudowy, jak pisałem, w moim przypadku jest lepiej niż było na oryginalnych wentylatorach. Nazywanie AF1400 przy 1000obr w obudowie EP "suszarkami" to idiotyzm. 

Mój AF ( z tym, że 120mm) puściłem na maksa i było cisze niż na sp quiet przy 1000 obrotów. Zależy co kto uważa za hałas

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...