Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Dzięki :)

Jedynie przeszkadzają mi te dwa widoczne molexy (może kupię jakąś niedrogą przedłużkę) oraz przydałoby się wymienić pastę na cpu na jakąś lepszą (temp nie przekraczają 55stopni w stresie)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie wysokie masz te ramy - pewnie wina radiatorów.

Jak kupię nową pastę to zobaczę czy wejdzie ten Mugen odwrotnie, ale może być problem, bo na samej górze mam złącze od procka.

Wiesz może gdzie kupić w miarę tanio jakąś dobrą pastę? Nie chce żeby przesyłka kosztowała więcej jak sama pasta.

Link to post
Share on other sites

Heh ja dzisiaj odkurzałem i z clinem i ręcznikami papierowymi czyściłem łopatki wentylatorów :o. Nie uwierzycie jak ciężko było ;p

^^. Od razu ciszej komputer chodzi, nie musi tyle się namachać ^^

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie ma się w sumie czym chwalić bo obecny stan rzeczy daleko odbiega od tego jakbym chciał, żeby to wyglądało. Kasy nie ma a pomysłów kupa. Jak będzie sianko to będziemy myśleć. Póki co na dzień dzisiejszy tak to u mnie wygląda. Wentylator biały 200mm domontowałem dzisiaj z nudów, bo mnie w oczy kolał od miesiąca, że leży taki nieużywany - nówka - nikt nie chce kupić to sobie wstawiłem. Jest niesłyszalny przy 800rpm :)

 

http://img835.imageshack.us/img835/5678/52739767.pnghttp://img546.imageshack.us/img546/6931/zza.jpg

Link to post
Share on other sites

Jedrek lepiej wygladal na plasko cooler teraz  widac bardziej ze karta jest lekko przekrzywiona

 

moim zdaniem :>  po za tym zaslania caly backplate :/

 

ja bym na twoim miejscu na prosto go dal i dorzucil trzeci wentyl :P

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Straszna krowa z tego Silver Arrow i do tego wentylatory w najpaskudniejszych kolorach, jednym słowem straszny brzydal. Poza tym całkiem ok, szkoda tylko, że chłodzenie psuje cały efekt, zmieniłbym chociaż na nim wentylatory bo te nie pasują do niczego.     

Link to post
Share on other sites

@effendi:Skoro cooler na cpu musi być w tym położeniu zamontowany, to może lepiej byłoby cały obieg powietrza zorganizować z dołu do góry? Przełożyć ten biały wentyla na dół budy, żeby dmuchał do góry? Bo teraz masz 3 wentyle pracujące w pionie a 2 w poziomie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

cały obieg powietrza zorganizować z dołu do góry?

 

Ale tak jest :D Ja na tempy nie narzekam, na poziom głośności narzekam ;)



Wentylatory na procku wieją  do góry. Próbowałem odwrotnie - jest dramat. Oczywiście, mógłbym przełożyć kartę do niższego portu ale pcie nie dawałoby mi spać :D Choć wiem, że to różnica żadna.

 

 

http://img687.imageshack.us/img687/2366/p1010523p.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...