Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

okar19@ czemu to sie tego pozbywasz?

 

@2X up

wyjeżdza do stanów i tam kupi 2500K :)

 

o widzę jak wszyscy poinformowani :D

 

Zgadza się wyjeżdżam do stanów za 4 dni i nie mogę zabrać tego ze sobą .

I coś sobie złożę na 2500k , które jest tam po 500zł :D

Link to post
Share on other sites

nie zawsze , na niektórych rzeczach czasami wychodzi tam drożej niż u nas .

 

myślę że wezmę 2500k + asrocka pro4 + ocz zt 550W + 600T White + gtx 660

zostawiam sobie prolimatecha mega shadow

no i nie wiem jak z procesorem zasilaczem i ramem :P

jak nikt nie kupi to zabiore i kupie płyte pod i5 760 do tego 600t i będzie gitara :)

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Tak, patrz na to zdjęcie :

http://dl.dropbox.co...05/DSC05163.JPG

Brak GPU, ale doszedł wtedy mi po prostu jeden kabel, zdjęcie musiałem usunąć podczas porządków z GPU. Jak widać elegancko jedna wiązka idzie z zasilacza, IMO wygląda lepiej, u ciebie jest plątanina. Nie jest źle, może się czepiam ale uważam, że w Brutusie da się ładnie ułożyć i powyższe zdjęcie to chyba dobry przykład.

 

No tak u ciebie rzeczywiście to jakoś wygląda. Ale masz też płyte mATX i też tego miejsca jest troszku więcej zwłaszcza u dołu obudowy. U ciebie na płycie są fajnie te porty usb i front audio rozmieszczone u mnie fatalnie. Po za tym ja zrezygnowałem z napędu dvd bo mam jeszcze na taśme starą to już by w ogóle porażka była z układaniem tych kabli. Tak jak na tym zdjęciu jeszcze stary zasilacz i obudowa http://imageshack.us...21/img076g.jpg/

Edytowane przez arunia19
Link to post
Share on other sites

nie szkoda Ci opuszczać tak cudownego kraju jak Polska?P.s to może byś wysłał ze stanów jakiegoś iPhone za rozsądną cenę?

 

Jak posiedzisz parę lat za granicą to nawet skarpetek do sandałów Ci zaczyna brakować. Jaka by ta Polska nie była to jednak jesteś u siebie ;) Nie psiocze bo podoba mi się w Belgii ale po doktoracie do Polski wracam.

Link to post
Share on other sites

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/hg/4c/ti/5dfntd.jpg

 

Wnioskując po ułożeniu tego wentylatora, próbujesz nim coś schłodzić, HDD ? Czy tak dla picu się kręci, generując niepotrzebny hałas ;)

 

ak to było chwilowe rozwiązanie . i temp były taki jak w obudowie. zostawiłem sobie zasilacz ram chłodzenie ramy. grafika miala byc sprzedana lecz kretyn nie wplacil kasy to zabralem ze soba. teraz chyba kupie 2500k asrockk e x t r e m e 4 corsairr 600t i akasa apache . zobaczę jutro jak dalece do stanów a teraz czekam na samo lot o 13.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...