Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Też miałem ATA, ale jak mi się zepsuł kontroler na płycie, to się zamieniłem z sąsiadem. Taka sama nagrywarka, tylko on miał wersję SATA. Mi nie działała w ogóle, a że jemu wszystko jedno - to mam SATA :) Pozwólmy umrzeć tym taśmom :/

Link to post
Share on other sites

Też miałem ATA, ale jak mi się zepsuł kontroler na płycie, to się zamieniłem z sąsiadem. Taka sama nagrywarka, tylko on miał wersję SATA. Mi nie działała w ogóle, a że jemu wszystko jedno - to mam SATA :) Pozwólmy umrzeć tym taśmom :/

Dobrego masz sąsiada :) tak sobie właśnie przeglądam nagrywarki SATA i powiem wam, że nie są takie drogie jak myślałem może pomożecie mi wybrać coś dobrego to wtedy zmienię tą obecną nagrywarkę LG na coś również dobrego w przyzwoitej cenie i pozbędę się tej szerokiej taśmy :rotfl: standardowe sklepy w których dokonuje zakupu to:

 

www.scan.co.uk

www.overclockers.co.uk

 

na nagrywarkę mogę przeznaczyć ok. 30F z góry dziękuje za propozycje :D

Link to post
Share on other sites

torture:jasne ze daja rade mimo ze na 5V!w sumie kilka ich jest..:/ tez w sumie by sie przydalo pozbyc kabla ATA do nagrywarki,ale ze ja dostalem...a ma dopiero 3 miesiace to troche szkoda mi juz ja wymieniac...a plyta wyglada jakby jej tam wogole nie bylo..hehe!moze za niedlugo zmienie na cos pelnowymiarowego z mozliwoscia odblokowania rdzeni...niemniej i tak jestem zadowolony z ciszy i chlodu wewnatrz budy.

jak dostrzezecie jakis niedociagniecia,to prosze pisac,chetnie poprawie co trzeba!

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

SIEMANO TO JA TERAZ SIĘ POCHWALE MOIM ZŁOMEM:) O TO FOTKI:

 

http://img151.imageshack.us/img151/1076/fotka599.th.jpg

 

http://img233.imageshack.us/img233/9213/fotka602.th.jpg

 

http://img216.imageshack.us/img216/388/fotka605.th.jpg

 

Czyli Phenom II x3 710 ,mobo ga ma 790x ud4,4gb ram kingston 800mhz cl5,grafika powercolor hd 4850,zasilacz OCZ ModXStream 600wat,Podkładka razer goliathus,gryzoń diamondback 3g no i to by było wszystko.No kto mnie przebije???? its joke:)

 

Ps.Czekam na nowe grafy ,ale zobaczy się jakie będą ceny jak drogo to do kupie 2 radka 4850,i może wtedy będzie to potworek

 

Ps 2:)Z boku obudowy na wysokości grafy mam drugi wentyl taki sam jak z tyłu obudowy,wtedy temp grafiki w stresie spada do 70 a idle o koło 59,ale nie miłosiernie słyszę hałas jak oba wentyle chodzą.

 

Tak dla ciekawostki powiem ze kiedyś chodził ten sprzęt na zasilcie 350 wat modecome feel proc wykręcony do 3.1 i grafa na maxa wszystko chodziło stabilnie,wiec uważam firmę modecom za solidną ,ale nie bardzo dobrą.

Link to post
Share on other sites

Ps 2:)Z boku obudowy na wysokości grafy mam drugi wentyl taki sam jak z tyłu obudowy,wtedy temp grafiki w stresie spada do 70 a idle o koło 59,ale nie miłosiernie słyszę hałas jak oba wentyle chodzą.

sie nie dziwie. w zasadzie to zostaje Ci tylko glowe w obudowe wsadzic i tylko wtedy bedzie glosniej :/

 

Ps. widze, ze zapanowala jakas moda na wstawianie zdjec zestawow, w ktorych ciezko dostrzec cos nie referencyjnego. wiem, ze temat jest dosyc ogolny...

Link to post
Share on other sites

albo przynajmniej go podkręć bo to Black Edition

Święta racja, szkoda żeby tak sie marnował.

 

@lech13133

 

Dysk "WD Caviar SE 160 GB" ;) to chyba troche mało, zaraz sie zatka.

No i te kabelki i taśmy...

 

Może chociaż coś takiego :

http://www.cooling.pl/revoltec-kabel-hd ... t,586.html

 

Myśle że zaraz by to lepiej wyglądało :)

 

Link to post
Share on other sites

Buda to NZXT Tempest. A "to czym to chłodzę" to nie bardzo rozumiem? Chłodzę, Feserem UV Blue, blok na karte EK Water Blocks GTX260/275/285 Plexi+Nickel, blok na CPU Swiftech Apogee GTZ, rez EK Multioption Rez. v.2, wąż Danger Den by Feser 10/16, złączki Feser szybkozłączka skręcana prosta 10/16, wentylatory GELID UV 120mm

Link to post
Share on other sites

A czy ja Ci bronię? Wyrażaj, to wolny kraj, jednak jak już powiedziałem, układ robiłem pod siebie, a nie pod kogoś. Niektórzy po prostu myślą, że ktoś będzie coś budował tylko po to żeby innym się podobało. Jednym się podoba, innym nie, wszystkich nie zadowolę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...