Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Sorry za dubla i zły dział ale mam do was pytanko a nie chce zakładać nowego tematu. Na dniach chce zakupić kontroler obrotów Scythe Kaze Master i teraz nasuwa się pytanie do was czy mogę podłączyć pod niego też coolera od procka żebym mógł sobie regulować obroty? :o

 

matej:

Możesz o ile płyta główna nie będzie krzyczeć o wiatrak na CPU, ale chyba można to w BIOS'ie wyłączyć ;)

 

Dzięki za informacje mam nadzieję, że w najgorszym przypadku będę mógł to wyłączyć w BIOS'ie a jak nie da rady to się mówi trudno ;)
Link to post
Share on other sites

Oplot kabli od zasilacz

No w zasilaczu to jest firmowo, jak i z czego można taką "samoróbe" zrobić ;)

Jak zakładałemten front panel "Zalmana" to w cooling.pl kupiłem takie cudeńka w czarnym oplocie :

 

http://www.cooling.pl/silentiumpc-przej ... 51287.html

http://www.cooling.pl/silentiumpc-przed ... 51286.html

 

Bardzo pomogły w tym gąszczu kabelków :o

 

Link to post
Share on other sites

multijumper kiedy nowa porcja zdjęć Twojego piecyka? już tam wszystko dopięte masz na ostatni guzik?

Podłączyć czujniki temperatur i ostatnie głaskanie kabli.

Reszta jest już gotowa na 100%, tyle że aparat pojechał na urlop z Żoną i Młodym ;) więc tak za dwa tygodnie będą już foty.

 

Link to post
Share on other sites

Oplot kabli od zasilacz (i innych) -> KLIK

 

Sam się zastanawiam czy tego nie zrobić ;).

Od zasilacza chyba nie , bo już są? Najwyżej pozostałe kabelki np. od dysków, oplot i koszulka termokurczliwa, ale jaki rozmiar byłby najlepszy? Musiałby być taki, żeby szło przełożyć końcówko-wtyczkę. Mają takie rzeczy na cooling.pl?

aparat pojechał na urlop z Żoną i Młodym

Puściłeś samą? :o;)
Link to post
Share on other sites

Oplot dobrej jakości i w rozsądnej cenie można kupić u tego, Allergowicz http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11141691, przy okazji ma też dobrej jakości rurki termo kurczliwe. Są matowe więc idealnie komponują sie z rurkami na oplocie zasilacza i.t.p.

Link to post
Share on other sites

Oplot kabli od zasilacz (i innych)

Pewnie coś takiego http://www.allegro.pl/item679706469_opl ... za_5m.html ale to musi być termokurczliwe ;) bo jak inaczej to nakładać przez końcówke.

Puściłeś samą?

Stary dowcip :o nie dam sie sprowokować, ale jak chłopaki ze spamposta to zobaczą to nie dadzą mi żyć (wielkie dzięki).

 

Link to post
Share on other sites

Oplot kabli od zasilacz (i innych) -> KLIK

 

Sam się zastanawiam czy tego nie zrobić ;).

Od zasilacza chyba nie , bo już są? Najwyżej pozostałe kabelki np. od dysków, oplot i koszulka termokurczliwa, ale jaki rozmiar byłby najlepszy? Musiałby być taki, żeby szło przełożyć końcówko-wtyczkę. Mają takie rzeczy na cooling.pl?
Nie chodziło mi o oplot wszystkich kabelków razem tylko każdego pojedynczo i dodatkowo oplot nie jest nylonowy tylko jakiegoś rodzaju materiał.

Oploty i koszulki termokurczliwe możesz kupić u użytkownika duniek z PCLabu.

Na SATA to chyba po prostu większe przekroje bierze.

Jak myślicie, jaki kolor oplotu i koszulki by pasował do mojego zestawu? Czarny?

Czarny (uniwersalny) i niebieski (kolor płyty) u Ciebie by pasowały.
Link to post
Share on other sites

Panowie nie wiecie jak załączyć wentyl 120mm z budy Antec 300 pod 5V ? :co: trzeba mieć odpowiednią przejściówkę? bo mam jedną ale ona ma 2 złącza molex i jedno 3 pin do włożenia wtyki od wentylatora i ona właśnie nie pasuje do tego podłączenia w 2 na 5V :sciana: czy może inaczej to zrobić xd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...