Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

czarne światło to UV, szkoda ze ciezko dostac z zakresu miekkiego ultrafioletu. katody za duzo swieca, za malo promieniuja...

 

a to moje padło:) musze koniecznie pomalować bude w środku i dać wiecej kabla na 8pin i schować go za tacke.

http://images48.fotosik.pl/178/8b7f78e6f7f99e42m.jpghttp://images37.fotosik.pl/173/2305509b5f89f08am.jpg

Link to post
Share on other sites

Bo to taki czarny humor był studencikus. Ej niech ktoś pochwali mój, (kiepskie) fotki na profilu :/

Tylko mam problem z kabelkami, strasznie sztywne teraz te sata i pcie (power do karty). Pamietam że raz w życiu kiedyś to ładnie poupychałem ale że lubie czasem podłubać w budzie to zaniechałem ...

Eh, teraz to już chyba każdy ma tego anteca 300, całe szczęscie że jeszcze niektórzy te CM biorą.

Link to post
Share on other sites

Dobra robota !!!

A jak temperaturki ?! troche spadły

Jeszcze nie mam grafy nadal jest w serwisie :/ na dniach kupie zastępczą kartę to zobaczymy czy opłacało się to wszystko robić :)

 

Teraz jak nic black mod by się przydał (to okno w TT za duża jednak :)).

Budę pomaluję się na czarny mat tylko muszę rozejrzeć się za dobrym sprayem :) nic na to nie poradzę, że TT zrobił takie wielkie okno mam jeszcze oryginalna ściankę TT bez okna więc zawsze można wyciąć okno i wstawić plexi :roll:

 

Sebool_uk fajna buda, a wiatrak z boku taki ja u mnie :D

 

Czekam na reckę :wariat:

 

Recka na pewno będzie tylko muszę wszystko kupić spray, kabelki etc i wezmę się dopiero za recke jak już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :P

 

na pomaranczowo bym to zobaczyl, albo na krwista czerwien :) z jakims motywem czarnym :)

Pomarańcz odpada i czerwień też wole mieć jednolity kolor nie lubię mieszać kolorów :menda: wydaje mi się, że czarny będzie najlepszym rozwiązaniem i do tego niebieskie albo czerwone oświetlenie :)
Link to post
Share on other sites

Budę pomaluję się na czarny mat tylko muszę rozejrzeć się za dobrym sprayem :wariat: nic na to nie poradzę, że TT zrobił takie wielkie okno mam jeszcze oryginalna ściankę TT bez okna więc zawsze można wyciąć okno i wstawić plexi :/

Świetny pomysł, okno tylko wielkości mobaska (ewentualnie troszkę większe, żeby wentyl się zmieścił.
Link to post
Share on other sites

a tu moje nowe zdjęcie z nową grafiką i budą Antec 300 xd troche małe i niewyraźne, bo ciemno było w pokoju ale zrobię może niedługo nowe, temperaturki spoko, przy okazji zrobiłem fanswapa, i na przód dałem wentylator z zasilacza + zephyra, ten 140mm na góże nieźle wibruje na Low ;):P:p pytanko do Torture mam, zephyrek 140mm nie robi żadnych dziwnych wibracji? bo widzę że go masz xd

 

http://img525.imageshack.us/i/dscn3376a.jpg/

Link to post
Share on other sites

No właśnie. Do tego dość głośny. Zmieniłem na Zephyra i jest już ok. Zero wibracji, tylko pracuje szybciej niż powinien na 12V, przez co trochę szumi. Lada dzień będzie chodził na 9V i będzie idealnie. Muszę zrobić zdjęcia z Freezerem, będzie bardzo podobnie jak u Ciebie ;) PS A nie lepiej jak Freezer wywala do góry? :>

Link to post
Share on other sites

wiesz co, możesz ustawić freezera jak chcesz xd jak ja go ustawiałem to miałem zasilacz na gorze i tylko by się bardziej przegrzewał bo fryzjer by do niego nawalał powietrzem, teraz w sumie nie mam potrzeby aby go obracać, wieje na tył i jest dobrze ;) co do zasilacza na dole w Antec 300 to luuzz jest chłodniutki nawet po fanswapie i długim graniu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...