Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f30d451f2919f81.html

 

Mój tak wygląda :)

C2Q 9300

Płyta główna Gigabyte GA-X38-DS5

Pamięci Mushkin DDR2 1066

Ati Radeon 4870x2

Chłodzenie CPU to Scythe Zipang

Zasilacz Corsair 750W

Buda AeroCool AeroEngine II

:):)

Wyczyść go!

Link to post
Share on other sites

Ja za niedlugo zabieram sie za pisanie mini-recenzji o zewnetrznej modernizacji komputera tzw. zmiana wygladu obudowy Thermaltake Armor Jr. :menda: dzisiaj zamowilem pare czesci o to one:

 

• AC Ryan RadGrillz HEXX 2 x 120 Alu Black

• AC Ryan RadGrillz GlowFX 2 x 120 Acryl UVBlue

• AC Ryan Blackfire4 UVLED Fan - 120mm UVBlue / 2x UV LED

• AC Ryan 10mm UV Blue Cable Braid / x2

• Thermaltake A2472 Side Panel 23cm Fan Black Alu

 

Na dniach zapewne dojdzie do mnie moj zamowiony stuff :rudolph: porobie pare fotek przed i po modernizacji :D podziele sie z wami wrazeniami wiecej informacji na ten temat nie bede ujawnial przekonacie sie czytajac mini-rezenzje ktora pojawi sie juz niebawem :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja za niedlugo zabieram sie za pisanie mini-recenzji o zewnetrznej modernizacji komputera tzw. zmiana wygladu obudowy Thermaltake Armor Jr. :D dzisiaj zamowilem pare czesci o to one:

 

• AC Ryan RadGrillz HEXX 2 x 120 Alu Black

• AC Ryan RadGrillz GlowFX 2 x 120 Acryl UVBlue

• AC Ryan Blackfire4 UVLED Fan - 120mm UVBlue / 2x UV LED

• AC Ryan 10mm UV Blue Cable Braid / x2

• Thermaltake A2472 Side Panel 23cm Fan Black Alu

 

Na dniach zapewne dojdzie do mnie moj zamowiony stuff :menda: porobie pare fotek przed i po modernizacji :) podziele sie z wami wrazeniami wiecej informacji na ten temat nie bede ujawnial przekonacie sie czytajac mini-rezenzje ktora pojawi sie juz niebawem :/ Pozdrawiam.

fajny pomysł, takich recenzji brakuje narazie na forum. :rudolph:
Link to post
Share on other sites

fajny pomysł, takich recenzji brakuje narazie na forum. :o

Tez tak mysle, ze to dobry pomysl :] moze zalozymy nowy temat "Case Modding" ? :P jutro powinny przyjsc do mnie rzeczy ktore zamowilem jak nie to mam nadzieje, ze na dniach przyjda to odrazu zaczniemy modernizacje. Pomimo, ze mam mala awarie z kompem to zewnetrzny lifting w niczym nie przeszkodzi :D Moze ktos z was zainteresuje sie tym tematem i postanowi odmlodzic nieco swoja obudowe :D

ps. Co sadzicie o zalozeniu nowego tematu "Case Modding" chyba, ze macie jakies ciekawsze propozycje co do tematu. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
:P Ja właśnie też się tym zainteresowałem :D Znaczy na razie to chcę pomalować wnętrze budy potem nowa platfroma a potem WC :] Ale to jeszcze trochę bo brakuje mi 1000zł :o Do połowy Lipca już powinienem zebrać tą kasę to będzie nowa platforma ale na WC to będę miał najwcześniej koniec Sierpnia :)
Link to post
Share on other sites

Jasne że napiszę ale dopiero jak będę już miał komplet z WC :] Tylko że moje to będzie trochę High-endowe :P ponad 6tys zł to trochę jest :D

No no to sprzecior nie chudy bedzie :D tez sie zastanawialem na WC, ale troche trzeba na to wydac mamony :) trzeba poszukac jakiejs roboty we wakacje to wtedy mozna pomyslec :[ hehe moze kiedys tez sobie takie cacko sprawie :o
Link to post
Share on other sites

Zobacz sobie co planuję :] Mam w sygnie link"modernizacja" :)

Widze, ze wszystko juz prawie dopiete na ostatni guzik :P kurde.. szkoda tylko, ze te WC tyle kosztuje tzn. mozna kupic gotowy zestaw ale przewaznie taka lipe daja, ze lepiej jest zlozyc samemu :D ja narazie zostane przy chlodzeniu powietrzem zobacze jak to bedzie potem z kasa :[ moze tez sobie fundne WC :D sporo osob juz na forum zaczyna inwestowac w WC widac, ze teraz jest moda na to hehe :o
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...