Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Fajny ten Cooler Master, bardzo dużo miejsca w środku. Okejka za wystrój wnętrza.

Ino ten monitor nie licuje z resztą, grafa w środku jakaś porządna widzę, a tu taki mikrus na blacie.

Ogólnie to mikrus do pracy mi wystarcza . na razie zbieram na coś lepszego i na stojak pod tv . ( 32" na których się bawię leży na podłodze :| w tej chwili )

Grafa taka sobie ( 9800 GT ) do wymiany niedługo na 460.

 

Sprzęcik ( TV ) przerzucę ( w miarę funduszy w coś tak wesołego )

 

http://shop.meliconi.com/Ghost-Design-2000_mod_mdid2_eng.aspx

 

Monit też wymienię ale dopiero razem z grafą.

 

Govik to ja kupie fotel :):P pozdrawiam

Niestety muszę cie zmartwić

Fotelik nie na sprzedaż.

Ma już z 6 może 7 latek ale nie wymienię go na inny model, jest boski.

Link to post
Share on other sites

Pomijając już wszystkie pozostałe kwestie sensowności zrobienia czegoś takiego. To możesz sobie swoje prywatne mieszkanie nawet wytapetować swastykami i nikomu nic do tego, problem prawny robi się wtedy kiedy robisz to po za swoim domem np na przystanku. KK zabrania propagowania ideii nazistowskich symboli itp... Jeżeli z taką budą nie wyjdziesz do ludzi to nikt nie może coebie o nic oskarżyć.

Link to post
Share on other sites

Złośliwe komentarze radzę zachować dla siebie, i tak mogłem dużo bardziej pojechać po bandzie (czyt. po Żydach), ale wiem, gdzie są granice. I zapewniam, że 19-latek może wiedzieć o życiu więcej od 30-latka.

 

A teraz koniec offtopu, bo "obudowa okara" nie jest nawet w jego posiadaniu, tak więc nie nadaje się do tego tematu.

 

Przez Fortisa nie mogłem zamknąć mojego Logica, więc:

http://img442.imageshack.us/img442/1157/dsc00228ad.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...