Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Najlepiej jak już chcesz to zrobić, to otwórz obudowę tego zasilacza, wypij coś sobie (żeby się przełamać :) ) i przy samym końcu rozgrzej lutownicą i odejdzie. A jak coś padnie to lutujesz(może nie zauważą ;P ) i jeśli uda ci się nie uwalić plomby 4 razy(przy otwieraniu i zamykaniu) to masz gwarancję

Ogólnie trzeba było kupić modularny ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zapomniałem podać, w tle leci Battery. Mam nadzieje, że mnie na jutubie za to nie zbanują :)

 

Wiesz co? Nie mam pojęcia. Mnie to tam zawsze kusi do jakichś zmian w kompie, ale prawdę mówiąc nie wiem co by tu móc zmienić. Na siłę nic nie chce, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Chyba teraz przez dłuższy czas będzie leżakowanie ;)

Link to post
Share on other sites

Bardzo schludnie Torture. Co do katod, to w budzie bez okna szału nie robią. Włożyłem 2 niebieskie Revolteca do swojego CM 690 i coś tam świeci i nawet ładnie to wygląda, ale nie bije jakaś wielka łuna od kompa. Spodziewałem się silniejszego światła, choć wnętrze jest oświetlone elegancko. Koszt to ok. 25 zyli, więc jak ci nie podjedzie to schowasz do szafy i tyle.

Link to post
Share on other sites

Jest ok? http://img818.imageshack.us/img818/5212/p1040336.jpg

Porównanie możecie zrobić z fotką z mojego profilu, za adnotacje dzięki, wg. mnie ostatnio byl tam bajzel, a teraz wszystko ładnie przypięte tak, aby wentyl z góry mógł swobodnie wyciągać powietrze. Przepraszam za jakość, ale zepsuł się aparat(ogniskowa się przesunęła).

Link to post
Share on other sites

Dobra, dzięki, ale ta buda jest tak zrobiona, że nie mogę dać kabli za ściankę tylko muszę je upychać tam gdzie się da. I tak nie jest chyba źle :co: to obudowa zrobiona na chama, bo ścianka z mobo to tylko kawał blachy bez dziur.

 

BTW, dobrze z wentylami mam?

na dysk wieje xilence 92, na górze noiseblocker rev3, na wyciąg CM jakiś fabryczny od budy Elite.

Link to post
Share on other sites

mi to nie przeszkadza a nawet lubię jak mi koło ucha delikatnie szumi :D

 

Nie no ten kabel 12V wymiata.

te zasilacze maja strasznie któtkie kable i inaczej nie mogłem go dać chyba że jakoś bym przeciągną po płycie głównej pod kartą graficzną ?

Link to post
Share on other sites

te zasilacze maja strasznie któtkie kable i inaczej nie mogłem go dać chyba że jakoś bym przeciągną po płycie głównej pod kartą graficzną ?

Przeprowadź go tam koło śledzia pod kartą graficzną. Chyba go starczy, a od razu wygląd się polepszy :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...