Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Takie piękne mobo (wygląd) się marnuje  :cry:

 

W dodatku ten obrzydliwy sractal  :cry:  :cry:

 

będzie wodne chłodzenie i nic nie będzie się marnować. to jest faza przejściowa między starym a nowym :)

 

Fractal zostanie przemalowany i przebudowany, a układ zwodowany. 

 

Planuję całość dać w niebieski i czerwony (dla frajdy syna który uwielbia spidermana)

@giv86 obróć wentylator na coolerze tak żeby nie było widać kabla (o ile to jest kabel :D ), będzie ładniej.

 

nie będę nic robił, bo się nie opłaca już teraz. włożyłem z przyzwyczajenia :P

Ładnie zasyfiony ten Fractal. :D

 

wszystkie fractale są zasyfione po jakimś czasie, poza tym mam strasznie sucho w mieszkaniu i do okoła dużo drzew i ogromny plac budowy od kilku lat, więc się nieźle pyli.

Edytowane przez giv86
Link to post
Share on other sites

 

 

wszystkie fractale są zasyfione po jakimś czasie

 

Wystarczy raz na jakiś czas użyć sprężonego powietrza. Mieszkam na parterze, mam kota i mimo wszystko u siebie w budzie mam czysto. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wystarczy raz na jakiś czas użyć sprężonego powietrza. Mieszkam na parterze, mam kota i mimo wszystko u siebie w budzie mam czysto. 

 

Używam kompresora raz na miesiąc. I b dokładnie przedmuchuję całą obudowę. W całym mieszkaniu codziennie jest odkurzane dwa razy żeby nie było kurzu. Naprawdę Nowaj chciałbym żeby tak fajnie było :(

Link to post
Share on other sites

 

 

praca dzieci, imprezy

 

Dzieci nie mam i nie planuję. Na imprezy chodzę raczej regularnie, na brak pracy nie narzekam, kot sam się nie oporządzi ;)

 

 

 

Naprawdę Nowaj chciałbym żeby tak fajnie było

 

Próbowałeś ustawić kompa w innym miejscu ? U mnie też dość szybko w chacie robi się syf i odkurzanie co dwa dni, a czasem i codziennie to norma, ale w obudowie wystarczy codziennie wyczyścić frontowe filtry i mogę być pewny, że nic do środka nie wleci.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

wszystkie fractale są zasyfione po jakimś czasie, poza tym mam strasznie sucho w mieszkaniu i do okoła dużo drzew i ogromny plac budowy od kilku lat, więc się nieźle pyli.

 

Myślę, że chodziło mu o to co ja wstawiłem a nie Ty.

http://forum.benchmark.pl/topic/628-pochwal-si%C4%99-co-masz-w-%C5%9Brodku/page-537?do=findComment&comment=1422744

 

U Ciebie ten Fractal wcale nie wydaje się tak bardzozakurzony.
 

 

 

 

mimo wszystko u siebie w budzie mam czysto.

 

Dokładnie tak. Raz na tydzień odkurzam frontowy filtr i nie widzę kurzu w środku R4

Link to post
Share on other sites

Dzieci nie mam i nie planuję. Na imprezy chodzę raczej regularnie, na brak pracy nie narzekam, kot sam się nie oporządzi ;)

 

 

 

 

Próbowałeś ustawić kompa w innym miejscu ? U mnie też dość szybko w chacie robi się syf i odkurzanie co dwa dni, a czasem i codziennie to norma, ale w obudowie wystarczy codziennie wyczyścić frontowe filtry i mogę być pewny, że nic do środka nie wleci.

 

a ja mam radosną parkę 5latka i roczną córę, pracę od rana do nocy, studia zaoczne, żonę i teściową w chałupie. polecam ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...