Skocz do zawartości

Co o tym myslicie


Recommended Posts

Procesor: Intel Core i5-2500K

Płyta główna: MSI Z77A-GD55 Intel Z77

Chłodzenie procesora: BeQuiet Shadow Rock Pro

Pamięć RAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB

Dysk twardy: Western Digital Caviar Black 1TB SATA 6Gb/s 64MB Cache i Samsung 128GB SSD 830

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 680 OC Twin Frozr 4096MB

Zasilacz: XFX Pro 650W Core Edition '80 Plus Bronze' albo XFX Pro Series 750W XXX Edition Modular '80 Plus Bronze'

 

Nie znam się za bardzo na składaniu komputerów więc proszę o doradzenie czy taki zestaw jest dobry do gier i żeby wystarczył na dłuższy czas bez żadnego upgrade :)

Link to post
Share on other sites

Procesor: Intel Core i5 2500K

Płyta główna: MSI Z77A-GD65

Chłodzenie procesora: Noctua NH-D14

Pamięć RAM: Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Grey [x2]

Dysk twardy: Western Digital 1TB Caviar Black 7200 64MB SATAIII (WD1002FAEX)

Dysk SSD: Samsung 830 MZ-7PC128D/EU / SSD Corsair Force GT CSSD-F120GBGT-BK / OCZ Vertex 4 VTX4-25SAT3-128G

Karta graficzna: Gigabyte GV-N680WF3-2GD / Gigabyte Radeon HD 7970, 3GB DDR5 (384 Bit) (GV-R797OC-3GD)

Napęd: Lite-On iHAS124-19-C

Obudowa: Cooler Master HAF X / Corsair Special Edition Graphite Series 600T

Zasilacz: SeaSonic X-660

 

Cena: 6246,14zł - 5815,13zł (zależy od tego jaki dysk SSD i Kartę Graficzną wybierzesz)

Niech wypowiedzą się jeszcze inni moim zdanie ten zestaw jest dobry, ale każdy może się pomylić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

sugeron

Powiem ci tak. Na pierwszy rzut oka na twoją budę powiedziałem "O kur**!", jednak, gdy wszedłem na stronę coolermaster'a i zobaczyłem ją w środku mój entuzjazm spadł do 0. Tak jak kolega wyżej bierz HAF X bo najładniejszy z tych dwóch. A tą co ty wybrałeś szczerze ci odradzam,z trzech powodów. Uno - ma mało miejsca, Dos - mało miejsca = słaby przepływ powietrza, Tres - Nie można wymontować "stelarzy" w obudowie, więc nawet nie byłoby jak jej zrobić więcej miejsca w środku.

Link to post
Share on other sites

szkoda ze ta obudowa nie spełnia wymagań lecz nie mogę wziąć tej obudowy co mi się podobała XD lecz z tą obudowa HAF-X tez będą problemy bo nie ma jej w tym uk sklepie co zamawiam cały sprzęt a wszystko będę prawdopodobnie zamawiał na dniach. Więc myślę że wezmę tą co kolega DrVanHelsing polecił wyżej jeśli macie jakieś inne propozycje to jestem na nie otwarty :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...