Skocz do zawartości

Problem z nowo złożonym komputerem


Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam problem a mianowicie dzisiaj zabrałem sie za składanie mojego nowego pc , jednak brakuje mi jeszcze dysku ale pomyślałem sobie ze mógłbym sprawdzić czy wszystko działa jednak po włączeniu komputera . Włącza sie zielona lampka od monitara jednak nadal jest czarny ekran , gdy go zresetuje na chwile pojawi sie obrazek GIGABITE i następnie czarny ekran . Próbowałem nawet wejsc do biosu przyciskiem del ale komputer nie reaguje

Dodaje filmik i zdjecia ..

http://imgur.com/a/Xpwu5

http://www.youtube.com/watch?v=qNaKjP6b__w&feature=youtu.be

Podzespoły

i5 2500k, GIGABITE z77x-d3h, HD 7950 SHAPPIRE , 4 gb Kingstona 1600, OCZ 600 wat , bez dysku

Link to post
Share on other sites

możesz spróbować wyjąć HD 7950 SHAPPIRE, i włączyć (ten procek na grafikę w sobie) może ruszy (to by oznaczało ze coś grafą). Możesz też spróbować odpalić kompa nie mając nic w wsadzone w gnieźdźe PS2 (bez myszki lub klawiatury, wiem, że pewnie nic nie da ale warto sprawdzić każdą opcje. W starych kompach jak się wsadziło odwrotnie myszkę z klawiaturą to się komp nie włączał, tyle że ten nowy PS2 jest do obu tych urządzeń).

Link to post
Share on other sites

może masz quick boota włączonego...? a klawę masz na usb? jak tak to spróbuj pod innym portem (czarnego koloru) albo załatw sobie na ps2, bo widze ze w tej płycie jest takowe. Temat wstydliwy ale do dziś na niektórych płytach jest problem z wejściem do BIOS na klawie usb. No i oczywiście wyjmij grafę i podepnij monitor pod wejscie d-sub z płyty głównej.. i daj znać czy to coś dało. pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Mam klawiaturę pod ps2 i usb, ale nic z tego. Ekran też podłączałem dsub oraz dvi i to samo. Możliwe że zaraz będę miał drugi monitor i zobaczę jak wtedy.

 

Panowie sprawa rozwiązana , przyczyną problemu by jednak monitor . Zostaje mi tylko zakup nowego . Dzięki za pomoc .

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...