Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znalazł sobie gnojek metodę na łatwy zarobek.

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak takich widzę, z całego serca liczę na to że w końcu skarbówka go dopadnie i z długów się nie wypłaci do końca życia.

 

A to wszystko przez powszechną aprobatę takiego zachowania... "nie mamy dowodów", "nie wolno obrażać", "mnie nie oszukał"...

Jak on nie zniknie z tego forum w trybie dyscyplinarnym to będę wysoce zawiedziony.

Link to post
Share on other sites

z całego serca liczę na to że w końcu skarbówka go dopadnie i z długów się nie wypłaci do końca życia

skarbowka i allegro to Urban Legend ;) mam w rodzinie pracownkow US i wiem ;) on to za mala plotka jest :)

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Póki co płotka, jak się rozkręci to zacznie większe wałki robić.

No chyba że trafi w końcu na sprytniejszego allegrowicza i po staroświecku straci zęby.

 

Mi tylko szkoda tych ludzi których zrobił w wała, siedzą w robocie żeby jakiś gnojek który wysłowić się nie potrafi na nich zarabiał.

Szkoda również, że autor tematu nie poszedł na policję, może by smarkacza utemperowali.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Przez takich frajerów potem są problemy z kupnem na allegro, chcesz zeby paczka byla jak najszybciej,wysylasz zdjęcia potwierdzenia wpłaty lub samo potwierdzenie a typ odpisuje ze te potwierdzenie moze być podrobione i typ wysle sprzęt po wpłynieciu kasy na konto :/ No i wtedy sie wkur.. bo nic nie zrobiłeś a jesteś podejrzany :/

Link to post
Share on other sites

tak jak pisałem tutaj

http://forum.benchmark.pl/topic/58912-i3-2100-vs-phenom-955-vs-i5-2500k-starcie-tytanow/page__st__220#entry734616

 

większość z was nie ma zielonego pojęcia, jak sprawa wyglądała dokładnie to samo grzesiek, został oszukany po meilu doszeł wielki sherlock holmes ze crusti to ta sama osoba co dariushundead , bo wkleił link do allegro

nic bardziej mylnego

 

to że ja wystawiłem aukcje którą on chciał na allegro, i on wrzucił ją na benchmarka z konta crusti oznacza że ja go oszukałem? :rotfl:

wami można manipulować jak dziećmi, łykacie wszystko jak pelikan

 

bo tak się składa że crusti było stworzone z calkiem innego IP - nie mojego

i konto należało do kolegi - nie mnie

i to kolega oszukał - nie ja

 

a że był właśnie link z allegro i mial dostepn do mojego meila to grzesiek zrobił wielkie halo ze darius go oszukał

a to gó :x no prawda bo nikogo nie oszukałem, jeżeli by było tak JAK SĄDZICIE straciłbym na tym 160 zł :wariat:

kupił klucz za 100 zł a sprzedał za 70? haha nie ma głupich

 

grzesiek poprostu nie mając dowodów oczernił mnie i wierzcie sobie w co chcecie ale ja sumienie mam czyste

co do crysisa 3 koleś chciał kupić coś taniej, wiec zgodziłem się poza allegro na 80 zł , kto powiedział że na nieogarach nie możnaby zarobić nikt , wiec trzeba korzystać jak jest okazja

 

pisałem do grześka z dariushundead aby wyjaśnił tą sprawe, ale jak widać brak mu odwagi ,odzyskał kase i już go to nie obchodzi

 

pisze z konta brata bo dariushundead mam ZP na 15 dni

Link to post
Share on other sites

Cool story bro.

 

Kolega, brat, inne konto...

Powiedz to koniowi, on ma duży łeb to może Ci uwierzy.

 

Za samo łowienie okazji na crysisa jesteś szumowina i oszust bo mylnie wprowadzasz w przekonanie, że na tych kluczach będzie można grać single od premiery - więc żadne oponowanie przed nazywaniem Cie oszustem nie ma podstaw.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

mial dostepn do mojego meila

To dobry kolega, skoro dajesz mu dostęp do maila. Może to twój bliźniak syjamski ?

 

kupił klucz za 100 zł a sprzedał za 70?

Raczej wyłudził za 0zł i sprzedał dalej.

 

kto powiedział że na nieogarach nie możnaby zarobić nikt , wiec trzeba korzystać jak jest okazja

Taaa bo nie po to jest forum, żeby ludziom w czymś pomóc, lub wymienić się uwagami,spostrzeżeniami, tylko po to, żeby ich robić w balona. Rzygać mi się chce jak czytam coś takiego. Powieś sobie nad łóżkiem plakat Marcina Plichty z Amber Gold, o ile już go nie masz. Jesteś jednym z najgorszych przykładów kanalii, jakie można spotkać.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

tak jak pisałem tutaj

http://forum.benchma...220#entry734616

 

większość z was nie ma zielonego pojęcia, jak sprawa wyglądała dokładnie to samo grzesiek, został oszukany po meilu doszeł wielki sherlock holmes ze crusti to ta sama osoba co dariushundead , bo wkleił link do allegro

nic bardziej mylnego

 

to że ja wystawiłem aukcje którą on chciał na allegro, i on wrzucił ją na benchmarka z konta crusti oznacza że ja go oszukałem? :rotfl:

wami można manipulować jak dziećmi, łykacie wszystko jak pelikan

 

bo tak się składa że crusti było stworzone z calkiem innego IP - nie mojego

i konto należało do kolegi - nie mnie

i to kolega oszukał - nie ja

 

a że był właśnie link z allegro i mial dostepn do mojego meila to grzesiek zrobił wielkie halo ze darius go oszukał

a to gó :x no prawda bo nikogo nie oszukałem, jeżeli by było tak JAK SĄDZICIE straciłbym na tym 160 zł :wariat:

kupił klucz za 100 zł a sprzedał za 70? haha nie ma głupich

 

grzesiek poprostu nie mając dowodów oczernił mnie i wierzcie sobie w co chcecie ale ja sumienie mam czyste

co do crysisa 3 koleś chciał kupić coś taniej, wiec zgodziłem się poza allegro na 80 zł , kto powiedział że na nieogarach nie możnaby zarobić nikt , wiec trzeba korzystać jak jest okazja

 

pisałem do grześka z dariushundead aby wyjaśnił tą sprawe, ale jak widać brak mu odwagi ,odzyskał kase i już go to nie obchodzi

 

pisze z konta brata bo dariushundead mam ZP na 15 dni

 

Takie opowieści możesz pociskać dzieciom w żłobkach.

 

Czy w kolejnej części bajek "Dariusz Skarpeta vs reszta świata" będzie można liczyć na jednorożce i kucyki?

 

 

http://i1.memy.pl/obrazki/d2d695946_dariusz_jest_rozczarowany.jpg

Edytowane przez nasciturus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Idąc tokiem rozumowania Dariusza, każdy facet powinien na imprezach dymać nieprzytomne laski, przecież one są takie nieogarnięte ;)

 

 

Czy w kolejnej części bajek "Dariusz Skarpeta vs reszta świata" będzie można liczyć na jednorożce i kucyki?

Obawiam się, że w kolejnym odcinku skarpeta zacznie żyć własnym życiem, włamie się Dariuszowi na Facebook'a i zacznie sprzedawać w realu produkty rolne z Farmville.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Forum nie jest nawet pośrednikiem w transakcjach tak więc nie możemy i nie mamy prawa nic zrobić w tej sprawie. Czy producent opon powinien odpowiadać za to że ktoś najedzie na gwóźdź i przebije oponę? Po za tym jak na moje oko to jednak poszkodowany sam jest sobie winien - ja tam nigdy nie wysłał bym towaru na samo potwierdzenie (podczas otwierania pdfa wyskakuje komunikat że podpis mbanku jest nieprawidłowy co już powinno wzbudzać pewne podejrzenia.).

(...) To tak jakbyś na miejscu Sędziego zwracając się do okradzionej osoby próbował ją przekonać, że niepotrzebnie nosi przy sobie pieniądze bo przecież każdy złodziej może jej ukraść portfel. Natomiast Złodziejowi radził większą ostrożność w dobieraniu ofiar Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Każdy kij ma dwa końce,przy takim podejściu wszystkich moderatorów do uwag użytkowników długo to forum w internecie nie zagości..

Kilka forów już takich było i fakt, że to forum należy do Komputronika nie znaczy, że nie musi się liczyć ze zdaniem użytkowników

 

Ja nie naskakuje na moderatorów, a jedynie nie boję nazywać się kłamstwa, złodziejstwa oraz (w przypadku Twojej wypowiedzi) błędów w ocenie faktów po imieniu. Masz prawo się mylić, ja Ci jedynie wskazałem, że błędnie założyłeś, że nie masz prawa reagować na ewidentne zło, które ten facet czyni. Co więcej, jak wielu na tym forum już wspomniało, jeśli prawi ludzie nie reagują, zło rośnie w siłę, a Ty swoimi komentarzami je wspierasz. Jeśli nie rozumiesz tak podstawowych kwestii, to jakim cudem moderujesz to forum??? Wypowiedziami o I7??

Link to post
Share on other sites

Cleaner_1980, nie zapominaj że to jest tylko jeden człowiek, a decyzja należy do grupy moderatorów.

Wypowiedź może niefrasobliwa i tutaj masz rację, ale Igoruss jest jednym z najlepiej moderujących (o ile nie najlepiej) to forum.

 

Kwestia dariusza powinna być rozwiązana, jak moderatorzy zbiorą się do kupy i będą mogli wypowiedzieć jako całość - bo pojedynczo niejako są zmuszeni do politycznych odpowiedzi na granicy wykręcania się. Sprawa jest za duża aby jedna osoba decydowała, przynajmniej ja tak to widzę.

 

Odnośnie tego jak ona się rozwiąże - jak dariusz nie dostanie perma bana, to z pewnością wielu użytkowników zacznie mu te sytuacje nagminnie wytykać oraz ostrzegać wszystkich w koło co do jego poczynań. Jeżeli wtedy ukarani zostaną Ci ostrzegający a dariusz wystąpi w charakterze ofiary - owszem, to będzie moralny koniec tego forum. Ale do czasu kiedy sprawa się rozwikła (oby prędko) możemy tylko czekać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...