Skocz do zawartości

Recommended Posts

Swoją drogą to gówniarz kręcił, kręcił i się w końcu doigrał. Szkoda tylko, że trafił na łaskawego użytkownika. Ja osobiście z takimi dowodami zasrałbym mu życie. Nieważne ile ma lat i czym się zajmuje - chwasty trzeba wyrywać.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Jest na forum trochę rozsądnych i ogarniętych ludzi z całego kraju, można by więc zrobić grupę szybkiego reagowania. Większość tego typu *******onych oszustów to dzieciaki mieszkające najczęściej z rodzicami. W******* i zastraszanie przyniesie raczej odwrotny skutek, a poszkodowany może stać się nagle napastnikiem, ale wizyta u rodzicieli i uświadomienie, czym się zajmuje pociecha, powinna zadziałać. Z mojej strony mogę obiecać, że jeśli trafi się taki gagatek z Bydgoszczy, to służę pomocą.

 

Popieram akcję kolegi wyżej, więc macie moją pomoc jak jakiś dzieciak w Kielcach zacznie oszukiwać tu na forum.

 

W razie dymu w Opolu, też służę pomocą.

 

Zaraz sformujemy tutaj batalion szybkiego reagowania a potem sami zaczniemy wałki kręcić na fali powszechnego zaufania %-)

 

To jest nas dwóch

 

Jak w Edinburghu ktoś będzie kręcić, również pomogę! :D

 

Bytom również gotowy na wytępienie plebsu, ale jednak trochę ostrzej niż poskarżenie się rodzicom :)

@up

Sid, muszę cię zmartwić, ale Edinburgh nie leży w Szwecji.

 

Wrocław gotowy do akcji :>

sam robie dziesiatki transakcji kupna i sprzedazy miesiecznie i szlag mnie trafia jak widze jak jakis FRAJER (tak FRAJER - nazywajmy takich po imieniu) oszukuje ludzi :cry:

 

 

Benchmark GROM

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mogę pomagać dla mnie przekopanie internetu i znalezienie danych to moment

 

deadline mija jutro o 18 jak pieniądze nie dojdą albo będzie to przelew z jakiegoś dziwnego źródła zglaszam sprawę

Przepraszam Cię, ale jesteś ciepła kluska. Jutro ów kolega wmówi Ci, że mama mu na raka zachorowała, a tatuś jest w Iraku i musisz mu dać jeszcze kilka dni na przelew. Nie ma litości - to typowy cwaniaczek.

 

I oczywiście zrobisz jak chcesz, ale ja jestem ciekawy dalszych wydarzeń...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zamiast od razu zgłosić sprawę na policję mając tyle dowodów ty się z nim cackasz. Nie dziwota, że dałeś się oszukać z takim podejściem do życia...

A te wasze "grupy szybkiego reagowania" w NAJLEPSZYM wypadku skończą się zawiadomieniem o najściu na Policji i to wy będziecie mieć problemy. Mogliście pójść do szkoły policyjnej, zdobyć odpowiednie uprawnienia i wtedy dbać o porządek a nie teraz dosłownie kozaczyć na forum. Już widzę jak jeden z drugim odwiedzacie takiego delikwenta a tu nie 15-latek tylko świniak na sterydach, dalej byście upominali się o swoje a raczej o "dobro innych"? Szkoda słów.

 

Człowieku zgłoś sprawę na policję i KONIEC tematu. Jeżeli przyjmiesz od niego kasę po tej całej szopce to znaczy, że NIE wyciągnąłeś wniosków z całej tej sytuacji i prawdopodobnie znowu dasz się oszukać w przyszłośći.

Aha i czas gra tutaj tylko i wyłącznie na Twoją NIE korzyść.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Te "grupy szybkie reagowania" nie mają zamiaru nikomu wpierd**** (przynajmniej ja nie mam) tylko poinformować rodziców takiego delikwenta. Po za tym, jeśli już trafi się "świniak na sterydach", to podkreślam, że jest on na sterydach, więc posiada mięśnie ale puste. Takie watki, Pac, Pac.

Link to post
Share on other sites

Te "grupy szybkie reagowania" nie mają zamiaru nikomu wpierd**** (przynajmniej ja nie mam) tylko poinformować rodziców takiego delikwenta. Po za tym, jeśli już trafi się "świniak na sterydach", to podkreślam, że jest on na sterydach, więc posiada mięśnie ale puste. Takie watki, Pac, Pac.

 

Ha ha, puste mięśnie po sterydach powiadasz. Śmieszne. Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz...
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...