Skocz do zawartości

Co z BIOSem do GA-990XA-UD3 ?


Recommended Posts

Na stronie http://www.gigabyte....=3901&dl=1#bios po kliknięciu w pobieranie BIOSu F13 z jakiejkolwiek lokalizacji pokazuje się :

 

Multiple Choices

 

The document name you requested (/FileList/BIOS/mb_bios_ga-990xa-ud3_f13.exe) could not be found on this server. However, we found documents with names similar to the one you requested.

Available documents:

Please consider informing the owner of the referring page about the broken link. Apache/2.2.3 (CentOS) Server at download.gigabyte.us Port 80

 

F13e to jest ten najnowszy do obsługi FX-8320, czy F13b ? z jednego z linków udało mi się pobrać również wersję f13 http://download.giga...0xa-ud3_f13.exe datowaną na 26-10-2012, f13b - 11-07-2012, F13e - 8-10-2012, czyli ten najnowszy instalować ? z 26-10-2012 ? Czy jest z nim jakiś problem, dlatego linki na stronie czy to polskiej czy międzynarodowej nie działają ?

Link to post
Share on other sites

Ok, zainstalowałem, działa, F13, na Phenomie 955 póki co(ale już niedługo), opcji dodatkowych nie widać, czyli tylko dodaje obsługę nowych procesorów ? (FX-4300, FX-6300, FX-8350, FX-8320).. Poza tym w aplikacji @BIOS pokazuje najnowszą wersję F12, nie zaaktualizowane jeszcze ?

Edytowane przez dhx86
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ok, zainstalowałem, działa, F13, na Phenomie 955 póki co(ale już niedługo), opcji dodatkowych nie widać, czyli tylko dodaje obsługę nowych procesorów ? (FX-4300, FX-6300, FX-8350, FX-8320).. Poza tym w aplikacji @BIOS pokazuje najnowszą wersję F12, nie zaaktualizowane jeszcze ?

 

Kompa zbotujesz nawet na f9 z 8320 - sprawdzone na własnej d... :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...