Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do SLI GTX 680 4GB + 3960X ?


Recommended Posts

aha, nie podałem dokładnej wersji - chodzi o Gigabyte GeForce GTX 680 4096MB 256 bit OC w SLI, co ciekawe na stronie producenta zarówno dla wersji 2GB jak i 4GB zalecany jest zasilacz minimum 550W, czyli znaczy to, że te karty pobierają tyle samo ?

Link to post
Share on other sites

nie będę podkręcał cpu. Wie ktoś o ile konkretnie wat pobiera więcej wersja 4GB niż 2GB ? 10W więcej ? 12W ?

Różnicy nie odczujesz. Jest tak mała, że nikomu się tego sprawdzać nie chce.

 

 

P.S. i ile bierze Essence STX ?

Mało, nie więcej jak 10W.

 

Ktoś jeszcze ma ochotę na spam?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje ci sniper za ostrzeżenie. Nie ma to jak "ręka, rękę myje". Jeżeli to dla ciebie był spam, to najwidoczniej nie znasz pojęcia i definicji tego słowa. Na uwagę zasługuje fakt, że jesteś kolejną nieodpowiednią osobą na tym stanowisku i to jak dać dziecku zabawkę. Unikałem dotychczas takich forów, ale widać i benchmark dotknęła demoralizacja. Dwie propozycje:

1. Jeżeli ja dostałem ostrzeżenie, to co greg? Ch*ja? Nic?

2. Na forum powinna być demokracja i powinien być stosowny temat do wyboru kolejnych moderatorów. Tylko nie na zasadzie "napiszę zgłoszenie i liczę na szczęście, lub znajomości" tylko demokracja i sami powinniśmy wybierać modów. Ogólnie za bardzo skomplikowane by ograniczyć się do dwóch-trzech zdań.

 

Żeby uchronić Snipera przed kolejnym wygłupem i popisem jego "inteligencji" napiszę coś w miarę sensownego, co wniesie coś do tematu.

 

 

Jak dla mnie możesz wziąć tego SeaSonica X-760, bo 660 może być trochę za mało jak do dwóch takich GPU. Od siebie również polecam coś z zasilaczy !be quiet. Przykładem może być l8 730w.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Powiem tak, mam podobny zestaw jaki chcesz zasilić, przy obciązeniu (np Heaven DX11 Benchmark 3.0), mój UPS zgłasza 620-640 obciążenia, a sprzęt poza prockiem (delikatnie do 4,5) nie kręcony. Zasiłka 660 gold to jakieś 590-600 W efektywnego zasilania, 760 gold w granicach 680-690. Ja bym polecił sesonica 850 - masz jeszcze mały zapas na jakieś drobne modyfikacje w sprzecie, np parę wolnych W na chłodzenie LC w tym zestwie.

 

Pozdrawiam Paweł

Link to post
Share on other sites

Nie... tak jak napisał GreQonE to jest faktyczna moc jaką ciągnie zasiłka z UPS'a, przy danym obciązeniu. Więc taka 850 dla świetego spokoju... zresztą 100 zł róznicy przy takim konfigu gdzie sam procek i karty to 6k myslę że już autorowi tematu nie zrobi różnicy.

 

Pozdrawiam Paweł

 

a te 620W na UPS to nie jest czasem ze ściany ?

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...