Skocz do zawartości

Wtyczki na piny do przedłużek fan 3/4pin - Wanted !


Recommended Posts

Witam

mam pytanie do weteranów tematu dłubania przejściówek, rozgałęziaczy.

Otóż poszukuje ostatnio, bardzo namiętnie wtyczek 3/4pin fan męskich ale na Piny (takich potocznie zwanych do drukowania mam na pęczki).

 

o takie tylko że 3/4pin:

http://img713.imageshack.us/img713/329/silentiumpcmulticonnect.jpg

 

Gdzie można takie zamówić ? Kupić (jestem z wawy)?

Tylko proszę bez ogólników, że sklep elektroniczny, allegro etc. Przeszukałem sklepy, giełdy komputerowe etc. wszędzie mają tylko do druku.

Z góry dziękuję za pomoc

M.

Link to post
Share on other sites

Moje przypuszczenie to, że 4pinowe męskie piny jako adapter czy przedłużka są tymi samymi konektorami co masz do płytki. Przeglądałem sklepy zagraniczne i też nie masz 4 pinowych konektorów, które wyglądają jak te 3pinowe. Pomysł jest z mojej modyfikacji starej obudowy jak zmieniałem diodę led włączenia w obudowie z niebieskiej na białą i zadziała dokładnie tak samo dobrze.

Przylutować kable do owego konektora do płytki drukowanej, sprawdzić czy cyna nie styka przewodów i zalać lekką ilością rozgrzanego silikonu (pistolety od tego do kupienia za jakieś 20zł max) nadmiar ściąć skalplem/nożykiem malarskim. Dla maksymalnej pewności (opcjonalne; ja bym tak zrobił ze względu wyglądu i funkcjonalności) dodałbym rurkę termokurczliwą zasłaniając silikon. Oczywiście dodałbym oplot do tego dla efektu, ale to już "zboczenie" z mojej strony :P

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...