Skocz do zawartości

Opinie na temat i5


Recommended Posts

Ta ty wbijasz na forum, a każdy piszę użyj googla. Danielos - napisz proszę co chcesz wiedzieć? Będziesz go chciał kręcić - żeby się pochwalić ile GHz na nim wykręciłeś :) czy może będziesz go używał do gier i chcesz się czegoś dowiedzić. Ja na przykład jestem bardzo zadowlony posiadam I5 3470(bez literki K) na mnożniku podbiłem go na 3,6GHz używam go głownie do gier i jestem niesamowicie zadowolony po przesiadce z mojego starego E5300. Niskie zapotrzebowanie na energię więc i mój markowy 450W zasilacz w zupełności starcza do pojedynczej karty grafiki.

jak chcesz czegoś konkretnie się dowiedzieć to śmiało pisz

Link to post
Share on other sites

Jestem od niedawna posiadaczem i5 3450 owszem głownie komp będzie używany do gier ale też nie jestem maniakiem jesli chodzi o gierki ale w Diablo III to dla mnie coś, że tak powiem:) , podkręcanie nie wczhodzi w grę ponieważ kompletnie nie mam pojęcia na ten temat i niechcę czegoś sp... żadne tam chwalenie się też nie jest priorytetem:) Ogólnie jestem zwolennikime intela posiadam też laptopa core 2Duo który służy mi do pracy i głównie do neta, i jak najbardziej wystarcza. Ogólnie chciałem sobie porównać czy zrobiłem dobry zakup jesli chodzi o procek do gier, czy jest on wystrczający powiedzmy na jakiś czas (wiem, że na gry to ma wiele innych rzeczy wpływ karta ram itp. ale narazie info o i5-ach) i poznać opinię takiego typu jak Twoja że jesteś zadowolony itp. fakt na google jest tego masa ale na formum też jest od tego:)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o gry - to na pewno będziesz zadowolony, do tego jakaś rozsądna karta i wszystko będzie hulać. Ja miałem dylemat czy brać odblokowanego procka, ale poczytałem testy i fakt, można I5 fajnie kręcić tylko po co? Żeby pokazać na forum że umiem, skoro przyrost to będzie kilka procent w FPS, a koszty dość spore(płyta, chłodzenie, buda) zresztą czy będzie 150FPS czy 160 to dla mnie bez różnicy. Pozatym ten mój procek to będzie sentymentalny, ponieważ to pierwszy który sam montowałem - ręcę drżały, pot lał się z czoła żeby czegoś nie skminić i się udało radość niesamowita. Jeszcze nigdy nie miałem komputera gdzie mogłem odpalić na ultra detalach wsytko co mi wpadnie od czasu do czasu. Może mogłem kupić czoś innego, tańszego droższego - ale po miesiącu wertowania testów wybrałem I5 (miał być FX, potem PII potem I3, aż w końcu padło na I5) i nie żałuje żadnej złotówki.

Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze sam nie składałem kompa i pewnie tak samo bym się zachowywał ja Ty :) Narazie zakupiłem zestaw co było oczywiścię miom błedem ale człowiek się uczy na błędach. Teraz że tak powiem modernizuje ten zestaw czyli zasilacz i karte graficzną bedę zmieniał. Na jednym z moich postów doradzili mi koledzy jaki zasilacz dobrać do mojego sprzętu, wiec tylko czekam aż przyjdzie. W drugiej kolejnośći zmienie kartę graficzną. A co do procka to przy kupnie zastanawiałem się nad amd i intelem i jakoś bardziej jestem przekonany do intela/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...