Skocz do zawartości

Problem z logitech g27


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Lukson,

Recommended Posts

PW mi na telefonie przestało działać dlatego odpisze tu.

 

Uszkodzony kabel łączący koło kierownicy z głównym PCB.

Jeżeli kierownica jest na gwarancji to wysyłaj. Naprawa tylko poprzez wymianę na nowy. Sztukownie albo dokładanie dodatkowych żył nie pomoże a wręcz przeciwnie może jeszcze bardziej zaszkodzić (zwarcie).

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam otóż chcę zakupić Logitech G27, ale tak czytam i przeglądam różne filmiki i widzę, że dużo osób ma problem z kierownicą która obraca się po jakimś czasie gry nawet o 90 stopni w lewo ? Jedynie co może naprawić problem to ponowne odłączenie i podłączenie kierownicy w czym może być problem?

Link to post
Share on other sites

Problemem jest enkoder optyczny.

Dość częsta przypadłość G27 spowodowany złym montażem (kontrola jakości u nich chyba nie istnieje), wadliwymi elementami bądź usterką losową np. wstrząs bądź brud.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje jutro chcę jechać po kierownicę, ale po jakimś czasie gdyby u mnie by był ten sam problem co u większości posiadaczy G27, to będę mógł oddać na gwarancje za każdym razem jak tak będzie się działo ?

Edytowane przez siupskyy
Link to post
Share on other sites

to będę mógł oddać na gwarancje za każdym razem jak tak będzie się działo ?

Tak, będziesz mógł oddać na gwarancję. Polecam wtedy autoryzowany serwis.

Poza tym lepiej kupić kierownicę na allegro niż w sklepie. Gwarancja jest i tak realizowana przez autoryzowany serwis a jedyne co jest potrzebne do jej uznania to dowód zakupu.

Do tego kierownica jest średnio o 200-300zł tańsza niż w sklepach/marketach.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,kilka dni temu kupiłem g27 i kierownica smiga jak trzeba, gożej jest z shifterem bo wszystkie przyciski działają ale gała zmiany biegów już nie, wygląda to tak jak by dzwignia była odłączona od reszty shiftera.Macie pomysł co z tym zrobić ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam mam problem z Logitech G27 a mianowicie na skrzyni biegow po naglejka wlaczenia miga dioda (a powinna swiecic swiatlem ciaglym) a drugim problem ale chyba wiazacy sie z tym samym jest yo ze podczas gry w ets2 nie moge skrecac kierownica ale wszystkie przyciski i lopatki dzialaja prosze o szybka odpowiedz


nad naklejka wlaczenia*

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...