Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety, przyszedł ciężki okres, w którym jestem zmuszony pozbyć się mojej ukochanej konsolki. Ponieważ kompletnie kończę z gamingiem, sprzedaję konsolę ze wszystkim co do niej posiadam, a więc wszytskim czego potrzebujesz, pozostaje tylko podłączyć (telewizora nie oddam ;)) i cieszyć się wszystkimi multimediami do jakich masz dostęp za pomocą konsoli. W skład zestawu wchodzi:

 

- W pełni sprawna konsola XBOX 360 ARCADE (od razu uprzedzam falę pytań, konsola nie przerabiana, nie zbanowana, kilka razy miała Premium, nigdy nie zahaczyła nawet o RROD'a, stała zawsze na parapecie, przy oknie, oraz na stałe podłączona do podkładki chłodzącej (pod laptop, jednak pod konoslą sprawdza się świetnie)

- 20GB, kupiony od razu przy zakupie, otóż doradzono mi by nie przepłacać za PREMIUM i kupując Arcade zaopatrzyć się w mniejszy, jednak w pełni wystarczający dysk

- Oryginalny PAD w kolorze białym, razem z akumulatorkami i ładowarką

- Zasilacz, również oryginalny z pełnym okablowaniem, używany z listwą anty przepięciową

- Kabel HDMI 1.4 TECH-LINK

- Oraz gry (Red Dead Redemption, Banjo Kazooie, CoD MW2, Batman Arkham Asylum, PURE, Batman The Video Game, Gears of War, Army of Two)

 

Jeśli o czymś zapomniałem będę sukcesywnie listę zmniejszał. No i oczywiście najważniejsza, cena. Oczywiście wszytsko do uzgodnienia, ale myślę, że za około 350-400 zł + koszty wysyłki. Zdjęcia, pytania, negocjacje, tu (komentarze), bądź bezpośrednio na PW, albo maila: krzysiek_b1995@wp.pl.

 

Zapraszam do zakupów.

Pozdrawiam, mashide

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...