Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

DeGrassio i sweter macie radki i napewno gra instalowana w dx11 omincie to i spróbujcie w dx9,oczywiscie nowe stery do grafy tez.

Mam Catalysty 9.11 z hotfixem pod DiRT2 i ustawiłem w pliku wymuszanie DirectX 9, ale dalej jest to samo.. Niestety, chyba będe musiał się pożegnać z tą grą..

Link to post
Share on other sites

panowie takie rzeczy to na PW :>

Polać mu http://benchit.pl/emoticons/smiley_champagne.gif Dobrze gada :D

 

Ja czekam aż będzie można ją przetestować i zostawić u siebie :) :)

Link to post
Share on other sites

Piszę jeszcze raz, bo znowu któremuś zielonemu coś nie pasi...

 

Czemu zawsze te idiotyczne radeony mają zawsze problemy? Mam pecha do tych kart :D

Nie lamentuj, jakby GF miał problemy to też by było źle :)

 

Wyjdzie poprawka lada dzień i będziesz mógł grać do woli...

Link to post
Share on other sites

ATI Catalyst 9.11: poprawka dla gry Dirt 2 wydana!

 

Z okazji zbliżającej się premiery drugiej odsłony gry Dirt, koncern AMD postanowił przygotować specjalną poprawkę w sterownikach Catalyst.

 

Należy dodać, że to wydanie sterowników nie jest oficjalnym certyfikowanym pakietem, a tym samym firma AMD nie gwarantuje jego poprawnego działania. Wydany pakiet sterowników, nie różni się niczym innym od poprzedniej wersji, prócz zastosowanej poprawki twz. "hotfixa", umożliwiającego wykorzystanie technologii CrossFireX w grze Dirt 2 oraz pozwalającego na lepsze działanie gry na pojedynczych kartach.

 

na to wygląda że tak faktycznie jest,nie gwarantuje poprawnego dzialania,a skoro nie którzy twierdzą że u innych na radeonach idzie jak tralala to gdzie szukać rozwiązania???.Wydaje mi sie ze w systemie,moze tak formacik i na czysty system zainstalować gre to bedziemy juz wiedzieli :sciana:AMD:sciana:ATI.Dobrze ze zrezygnowalem z 4870 choc nie był zły ale napewno gorszy od GF.W przypadku ati to nie pierwszy tytuł z problemami,nvidia tez ich nie omineła jednak lepiej współpracuje.

 

chciałbym tym osobom pomóc ale nie mam pojęcia co to moze być zwazywszy ze nie mam radka a na GF wszystko smiga.Szukać i raz jeszcze szukać moze to jakies gupstwo powoduje problemy.Lub czekać na poprawke,a tak swoją drogą zalezy wam na menu niech se tnie byle w wyscigu nie cieło i replay do tego czasu coś może wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej używajcie starszych i sprawdzonych sterowników, to tak samo jak ze sprzętem, samochodami itp. Mało kiedy kupuje się nowości, dopóki ktoś inny nie przetestuje tego, ja przynajmniej kupuję sprawdzone rzeczy. lwses, nVIDIA w większości współpracuje z producentami gier, ATI omija ich szerokim łukiem, chodź powoli to się zmienia. Nawet symulatory w które gram, musiałem szukać Hot Fixów do ATI, bo zamiast 140 - 160 FPS miałem jedynie 60.

 

Co do ATI, fajnie by było abyście napisali jeden mail do Polskiego wydawcy gry i przedstawiciela ATI, czy planują jakieś poprawki i wciągu ilu dni, tygodni mogą się ukazać.

Link to post
Share on other sites

nVIDIA w większości współpracuje z producentami gier, ATI omija ich szerokim łukiem, chodź powoli to się zmienia.

ATi współpracowało z Codemasters przy tworzeniu tej gry, dzięki temu został w niej zaimplementowany DX11 :)
Link to post
Share on other sites

No właśnie, jakim cudem gra ma problemy z kartami ATI, skoro pod karty ATI była robiona z myślą o zaimplementowaniu obsługi DX11 dla najnowszych Radków?

Mnie pomogło podkręcenie karty, może za słabe takty były by grać na DX11 xD. Jeszcze trochę trzeba podkręcić, a będzie stałe 60fps.

Link to post
Share on other sites

Mam problem moje win to xp dopiero co kupilem gre a tu po paru godzinach nie mila niespodzianka, mianowicie zapisu nie ma mysle, ze to przez brak wejscia w usluge gfw live czy to nie glupie zabraniac posiadania zapisu bez gfw live jak moge rozwiazac ten problem bo aktualizacja live sie rabie pod koniec?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...