Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

dRUGs troche tu nie rozumie,skoro podkrecanie karty przy dx11 ci pomogło to również mogłeś nie podkręcając karty zainstalować pod dx9 a skoro problemy były nadal to wygląda na to że radek jest slaby nawet przy dx9,troche bezsensu,więc wychodzi na to ze radki cza podkrecać przy dx11 bo inaczej tnie a przy GF nic nie tnie i smiga wszystko przy dx9.Może problem tkwił w czym innym a ty o tym nie wiesz.

Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba optymalizacja :) .

Na wysłużonej 8800 320MB, wykręconej na max, mogę grać na ultra przy 1280x1024 i AAx2 i daje radę, nawet z chodzącym w tle BOINC na 4xCPU :D, nie to co DiRT pierwszy gdzie musiałem na medium schodzić żeby mieć 30fps.

 

a na nerwy działa mi:

buggy, cross, hummery itp. Dakary , a już szczególnie "udało ci się odblokować nowe barwy" co to :) ma być

albo dyndajki do lusterka :P no sorry, nawet opon nie mogę dobrać [chyba, że gdzieś jest taka opcja?]

 

gra dla szerszego grona odbiorców - ok, wiem nie każdemu musi się podobać [nudno by było :P ]

 

Ale JA chciałbym coś pokroju prawdziwych Colin McRae albo staruszka Rally Championship gdzie się pruło i 30 minut jeden OS, żeby rozkraczyć się na ostatnim zakręcie.

Jest cosik takiego na horyzoncie :)

Link to post
Share on other sites

Jak tu taki temat to i ja się dołączę :P

Mam już tą gierkę, z zawalonym systemem(niedługo format...) i mam problem i pytanie

Pytanie: Czy da się ustawić/jest w tej grze opcja dźwięku przestrzennego 5.1? Bo rozstawiłem głośniczki a tam cicho :)

I problem: Gra dosyć często (przez ~20minut 5xrestart ;);):] ) ma taką ścinę i potem dźwięki się walą a na koniec taki jakby kolor dymu w GRIDzie wypełnił mi obraz, i zostaje tylko restart

Stery najnowsze 9.11, Vista SP1 i 4850(reszta-profil)

Co to może być? Wina gry czy PCta?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...