Skocz do zawartości

Arc by creatinfreak


Recommended Posts

https://www.cooling.pl/fractal-design-define-r4-arc-black-window-kit,produkt,554174.html

Jest już dostępna ścianka boczna z oknem :D Lecz na razie muszę się wstrzymać z jej kupnem bo: zamówiłem windows 8 ;) oraz muszę opłacić OC mojego samochodu :/ Ale na pewno zawita w mojej obudowie prędzej czy później :menda:

Link to post
Share on other sites

Tak do stacjonarki. Mi się kafelki podobają( planuje jeszcze wymienić mojego galaxy ace na htc 8S/8X z win8- który zależy jakie będą ceny). Każdy marudził na viste, a ja mam i nie narzekam. Z 8 pewnie będzie podobnie, czyli kwestia przyzwyczajenia do interfejsu. Zresztą zawsze można sprzedać ;)Co do moda: aktualnie czekam na przedłużki od darmacza( mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu już będą w obudowie :D ).Ja tu ładuje kasę w arca a ostatnio zachorowałem na bitfenix prodigy :/:[ Mam nadzieje,że mi przejdzie :cry::pomocy:

Edytowane przez creatinfreak
Link to post
Share on other sites

Mam na którymś dysku zainstalowany win8, ale nie mam do tego nerwów, ten OS jest idealny do " dotyk-owców " ale do blaszaków, to jakieś gigantyczne nieporozumienie :/ 100 razy więcej klikania aby cokolwiek zrobić.na domiar złego wywalili cały start / który w wersjach próbnych jeszcze był /

Do szybkiej i efektywnej pracy Win 7 Ultimate 64 Bit jest idealnym narzędziem, a win8 ... cóż poczekam te dwa lata na udany OS :)

... masochistą nie jestem ...

Link to post
Share on other sites

ten OS jest idealny do " dotyk-owców "

Racja, dużo ludzi narzeka, że kafle nie są do pc, myślę sobie- trza to sprawdzić na własnej skórze- bawiłem się nim u kumpla i faktycznie.... nie wyobrażam sobie przewijania tych (moim zdaniem) okropnych kafli. Cenię minimalizm na pulpicie a te kafle są masakryczne :/ Wiem, można zmienić na zwykły pasek, ale odnoszę się tylko do metro.

Link to post
Share on other sites

Niestety anulowałem zamówienie z windowsem. Popsuła mi się płyta. Myślałem o tym aby sprzedać części i kupić lapka. Ale jednak po dłuższym przemyśleniu ( i namowie dziewczyny :o ) kupie po prostu płytę. Z racji tego,że aktualnie jestem bez grosza to padło na najtańsze rozsądne rozwiązanie p67 pro3.

Edytowane przez creatinfreak
Link to post
Share on other sites

aktualnie czekam na przedłużki od darmacza( mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu już będą w obudowie )

Obyś miał więcej szczęścia ode mnie... zaczął mi lecieć 4 tydzień czekania, termin ciągle przekładany, ale jest nadzieja dziś wysłane...

 

padło na najtańsze rozsądne rozwiązanie p67 pro3.

gdybyś był zainteresowany, ja będę za tydzień sprzedawał moją p67 pro3 - ma 1,5 miesiąca :)

Edytowane przez mynameisBON
Link to post
Share on other sites

P67 pro3 zamówiony. Mam nadzieje,że jak najszybciej będzie u mnie. Bez kompa jak bez ręki. Nawet tv zacząłem oglądać. Dobrze,że chociaż w telefonie można na necie posiedzieć.

 

Myślałem,że płyta będzie się prezentować gorzej. A jest całkiem spoko :)http://images48.fotosik.pl/486/6e7ad8ff3c090321.jpg

 

W poniedziałek darmacz wysyła przedłużki. Tak więc we wtorek pod wieczór powinienem już pochwalić się postępami ;)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. W poprzedniej płycie sloty były czarne i ich prawie nie było widać. Oraz karta siedziała trochę niżej ( o jednego śledzia)

 

Nie dość,że do dziś nie dostałem przedłużek to jeszcze Sz.P. Darmacz nie chce nawet odpisać maila od dwóch dni :[

Za to w końcu (zabierałem się za to tydzień), zainspirowany użytkownikiem mynameisBON okleiłem moją noctue :D Oraz z racji otwartej obudowy i stylistyki black&white zastąpiłem naklejkę razera okleiną na styl zasilacza :P;)

http://images35.fotosik.pl/1708/8e34a22aedc1f550gen.jpg

http://images45.fotosik.pl/1638/a2d6aa6c00763068gen.jpg

Uprzedzę pytania bądź wytykanie- paski nie są krzywe, tak akurat padł cień ;)

Edytowane przez creatinfreak
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...