Skocz do zawartości

GTX670, GTX680 czy HD7970


Recommended Posts

hmmm to już nie dolorzyles dołożyłeś tych groszy do 670... :) tak patrze na razie monitor tez mnie trzyma trochę bo jest fajny szkoda mi go zmieniać..(nec 20WGX Pro ) 1650x1050 odswierzanie odświeżanie 60 mhz.....więc nie ma sensu brać full wypas karty !! tez myślałem gtx 660 kupić pod ten monitror...!!

Edytowane przez kubbak
Ortografia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

pawel_wodnik ty powinieneś dołoŻyć sobie do słownika ortograficznego i odświeŻyć sobie podstawy poprawnej pisowni...

 

Co do tematu, do takiej rozdzielczości to tylko radeon lub 670/680 z 4gb. Mojej 680 brakowało pamięci przy full hd, np. w Max Payne, a czas zapierdziela do przodu...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

pawel_wodnik ty powinieneś dołoŻyć sobie do słownika ortograficznego i odświeŻyć sobie podstawy poprawnej pisowni...

 

Co do tematu, do takiej rozdzielczości to tylko radeon lub 670/680 z 4gb. Mojej 680 brakowało pamięci przy full hd, np. w Max Payne, a czas zapierdziela do przodu...

 

A po czym poznałeś, że Ci ramu na karcie zabrakło?
Link to post
Share on other sites

hmmm to już nie dolorzyles dołożyłeś tych groszy do 670... :) tak patrze na razie monitor tez mnie trzyma trochę bo jest fajny szkoda mi go zmieniać..(nec 20WGX Pro ) 1650x1050 odswierzanie odświeżanie 60 mhz.....więc nie ma sensu brać full wypas karty !! tez myślałem gtx 660 kupić pod ten monitror...!!

 

Epicki monitor : O

Odświezanie 60 mhz wow

 

(pomimo że jak już to 60 MHz, a tak naprawde Hz )

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

miałem tego 7970 przez krótki okres 2 mc, przy podkręcaniu denerwujące może być piszczenie które będzie ta karta wydawała,,, granica OC na chłodzeniu powietrzem u mnie było to 1200mhz i 1700 mhz na Vram bez dovoltowania :D

1.242v na GPU i powinno być cacy

 

chociaż przyznam że zrobiłem głupotę wymieniając HD 7970 od Gigabyte na ASUSa, mogłem wsadzić gigusia w blok i było by cacy

Edytowane przez AMD Radeon Team
Link to post
Share on other sites

musze cię zmartwić, ale w tej rozdzielczości w bf'a nie popykasz na ultra ;)

chyba że na 40 fps

 

a na multi, jeszcze mniej :D

 

Zastanawiam się do kiego ta wypowiedź była skierowana...bo jeśli do "rezerwuar" to nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nie pogra na ultra. Oczywiście, że pogra i to bardzo wydajnie. No chyba, że nie do niego była wypowiedź skierowana, to sorry.

 

Co do monitora do tej grafy polecam - http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/monitor-dell-u2711?c=pl&l=pl&s=gen&cs=&baynote_bnrank=0&baynote_irrank=1&~ck=dellSearch

Link to post
Share on other sites

musze cię zmartwić, ale w tej rozdzielczości w bf'a nie popykasz na ultra ;)

chyba że na 40 fps

 

a na multi, jeszcze mniej :D

 

 

To bardzo ciekawe, bo ja gram na 7950 i na ultra przy fullhd nie spada ponizej 50. Cały czas sredni w granicach 60-90.

 

Nowe stery dają radkowi kopa. Miałem wcześniej 580 który niby w bf3 jest jak 7950, a skok jest naprawdę duży.

Edytowane przez adamtb
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...