Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich .

Zabieram się do zakupu routera . Wcześniej wi fi na laptopie pożyczałem do sąsiada oczywiście za jego zgodą . Gdy się wyprowadził muszę liczyć na siebie .

Ale do rzeczy .

Jaki router kupić ? Do wydania mam około 80-90 zł . Ale jak będzie trzeba to dołożę .

Nie chcę takich sytuacji że kupię a potem będę żałował że mogłem dołożyć te 20 dyszki.

Od razu mówię że słabo się znam na tego typu sprzęcie .

Internet mam z vectry i mam taki modem http://media.cox.com/support/images/internet/equipment/Cisco_DPC3010_rear.jpg

Internet będzie rozdzielony do komputera stacjonarnego kablem .

Czasem do 2 stacjonarnego kablem .

Laptopa wi fi . I czasem do telefonu .

Myślałem o takim http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=114360 .

Zachęciła mnie pozytywna opinia w testach oraz obsługa po polsku .

To będzie dobry wybór ? Może warto do czegoś dołożyć ?

Będzie ok działał z moim internetem ?

Wszystkich pomagających wynagrodzę symbolicznym + .

Link to post
Share on other sites

Akurat mam taki ruter, ale z modemem ADSL. Będzie współpracował z Twoim usługodawcą.

Sam ruter działa dobrze, nie mam jak na razie problemów. Zasięg bardzo dobry, konfiguracja rutera prosta i jak napisałeś jest w języku polskim. Dużym plusem jest właśnie cena, bo poniżej 100zł trudno znaleźć dobry ruter.

Mam podłączone do niego 5-7 urządzeń, akurat wszystkie po sieci WiFi.

Trudno mi polecić coś innego, bo nie za bardzo się orientuję we wszystkich modelach ruterów, a przede wszystkim tych bez modemów.

Myślę, że ten ruter będzie Ci dobrze służył.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...