Skocz do zawartości

iPhone 4g - opinie?


Recommended Posts

Witam.

 

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem iPhone 4g. Co o nim sądzicie? Warto? Nie warto? Sam nie wiem, w tej samej cenie bądź nawet taniej jest S 2. Ale iPhone jednak ma to coś w sobie, co budzi moje pożądanie i dlaczego wszyscy w TV go mają? :) Każdy dziennikarz, piłkarz nawet ten, co skacze z kosmosu :)

 

Zapraszam do dyskusji i przepraszam, jeśli taki bądź podobny temat był już poruszany.

Link to post
Share on other sites

no ma inny OS i design...Trzeba sie zaznajomić z systemami android vs iOS i popatrzeć co pasuje co nie pasuje bo kupowanie iphona dla samego tego żeby mieć iphona jest dla mnie bez celowe , no chyba że "hej patrzcie, mam Iphona" ; d

 

Nalovp popraw Sygnaturke bo w końcu znajdzie Cie moderator i Ci usunie. W regulaminie jest że mogą być maksymalnie 3 linijki więc musisz to dać w spoiler np.

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

Swego czasu miałem Iphona 4..Fakt na wsi robił furore, telefon ładny zgrabny, niczego mu nie trzeba jednak mi źle się go trzymalo i kilka razy się z ręki wysmyknął... Sprawę załatwił bumper z nim iphone idealnie pasował mi do ręki.

Sg III ma moja matula- telefon pierwsza klasa szybki czytelny i ma funkcję dzwonienia ;)..Moim zdaniem te dwa telefony są dedykowane innym odbiorcą...

Chcesz odrobiny luksusu i świetnego wykonania? Wybór jest prosty.

Edytowane przez Szoker
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem SGS II jest bardziej opłacalny, ponieważ ma androida dzięki czemu nie wykosztujesz się na niego. Android ma ogromne ogromne możliwości personalizacji systemu, wysoką wydajność, bardzo solidne wykonanie, możliwość OC i zainstalowania custom ROM'a np. Cyanogenmod 10 - Jelly Bean. Telefon prezentuje się ładniej niż konkurencja i za tą cenę jest lepszym wyborem.

 

Co do iPhone'a 4 nie mówię że jest to zły telefon aczkolwiek ma niemalże zerowe możliwości personalizacji systemu, drogie aplikacje, a jego pierwszy upadek na betonowy chodnik będzie zapewne ostatnim czego nie można powiedzieć o SGS II. Odrazu mówię, że jestem posiadaczem Xperii WT19i i nie napinam się na posiadaczy telefonów z logiem jabłuszka.Mimo to, że moja Xperia to mid-endowy telefon nie zamieniłbym go na iPhonea 4g, z który także mam styczność ( kolega z ławki ).

Link to post
Share on other sites

@Wasky

Właśnie mam SII z CM10 i co chwilę są ril crashe, na CM9 stable również występują.

Zresztą te wszystkie customy o du*e potłuc.

a jego pierwszy upadek na betonowy chodnik będzie zapewne ostatnim czego nie można powiedzieć o SGS II

Miałem S2 w gumowym etui, wyciągam dzisiaj telefon z pokrowca a tam na ramce wgniot + otarcie od gumowego etui.

Sam nie mogę zrozumieć jak to się stało, telefon praktycznie całe 2 tyg. leżał na biurku

Link to post
Share on other sites

Wasky co ty za głupoty pleciesz, oczywiscie iphone bez JB jest kosztownym przedsiewzięciem, ale wszystko zmienia sie po jailbrake'u i instalacji Cydii, co do crash testów to są one na yt i sam mozesz ocenic. Mi iphone kilka razy spadl na asfalt bez bumpera i mial drobny wgniot przy szybce ktorego i tak w pozniejszym czasie zakrył bumper.

Link to post
Share on other sites

bitches please.

jak już kupujesz smartfona za 2 tysie to nie oszczędzaj na aplikacji za 1 euro. pozatym kupiona aplikacja jest przywiązana do konta, a nie do telefonu. czyli zainstalujesz ją automatycznie w kolejnym iphone.

 

kolejna rzecz personalizacja systemu. po kiego ...??? iOS jest idealnie zoptymalizowany. i wszelkie zmiany i kombinacje robi się po to aby i tak powrócić do oryginalnego systemu.

 

iOS to nie kundel jak android puszczający się z byle producentem telefonów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...