Skocz do zawartości

Zasilacze silentiumpc


Recommended Posts

Jakoś tam super nie wypadł... chyba jednak nadal bym wolał kupić OCZ ZS 550w lub XFX 550w.

Deusy to po prostu przyzwoita alternatywa a jak widać długie kable i oplot dodatkowo sprawiają, że są naprawdę warte rozważenia :) No i do tego są nawet cichutkie jak na swoją cenę :)
Link to post
Share on other sites

oj już zejdź z tego marketingowego tonu, bo brzmisz jak jakiś spambot, bez urazy oczywiście,

test mówi wprost: zaśliniacze macie dobre, mimo wszystko chętnie przeczytałbym o nich na wspomnianym hardwaresecrets

 

PS pracujący w poziomie wentyl z łożyskiem ślizgowym nigdy nie będzie cichy w każdym razie nie na długo i obaj o tym wiemy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Deusy to po prostu przyzwoita alternatywa a jak widać długie kable i oplot dodatkowo sprawiają, że są naprawdę warte rozważenia :) No i do tego są nawet cichutkie jak na swoją cenę :)

 

Nie mówię, że to nie jest alternatywa... ale jednak na razie to nowość, niech się sprawdzą jak OCZ i XFX, wtedy będą na prawdę wartę polecenia. Na razie mamy 1 test...

 

Ja wiem, że masz fioła z tą "cichością" i mimo wszystko namówiłeś mnie, a raczej odwiodłeś od performy(wielkie podziękowania za to, nawet nie za tę performe, ale za to, że kupiłem Macho), ale jak u mnie w kompie działa 6 wentylatorów, nie licząc karty graficznej, to ja naprawdę wątpię, że jest jakiś zasilacz powyżej 200 zł, który przebiłby to wszystko ;) Nawet przy mniejszej ilości wentylów, to chyba wentylator zasilacza to najmniejszy problem dla normalnego użytkownika. W zasilaczu są jednak ważniejsze rzeczy niż te kilka decybeli, jest cichy i ok, ale to jednak nie jest jedna z najważniejszych cech zasilacza.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...