Skocz do zawartości

GTX660ti vs HD7950


Recommended Posts

nie wiem czy jestem slepy ale nie widze tam zadnego 7970;d

ponadto 7970 na zegarach 1000 w wersji vapor x lub gigabyte 7970 ghz 1100mhz bije bez problemu 670.

co wiecej nie rozumiem tego ze zastanawiasz sie nad 660 ti a 7970 ghz... przeciez to calkowicie inne progi..

poczytaj ile ludzi skarzy sie na spadki fps na "keplerach" w szczegolnosci w serii 660 ze 192 bit... jest tego masa

Link to post
Share on other sites

Arekinho=> zastanawiam się nad Sli 660ti,Cfx 7950 lub jednym 7970.

 

PCLabspec=> gtx 660ti potrafi się podkręcić do 1300mhz.. Płyta asrockp67 b3 ma słaba sekcje zasilania,ale jak nie masz kasy za dużo to ofc może być. Proc only intel na ten moment :) .

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

OK biorę hd7950 od Asusa jaki proc pod tą kartę i5 2500k bd ok. Z płytą asrock p67 pro 3 b3?

 

2500k to procesor pod kazda karte, nie bedzie ci niczego spowalnial. Na tej plycie wycisniesz z tego procka ile fabryka dala wiec wszystko bedzie ok. Biez ten zestaw i sie nie zastanawiaj bo widze ze ci ludze chca tu wode z mozgu zrobic. HD 7950 JEST LEPSZE OD GTX-a i koniec kropka. :)

Link to post
Share on other sites

nie będę owijał w bawełnę

szkoda mi kasy na procki od Intela tylko dla benchmarków :D

 

niestety Twoj procek sporo ogranicza Twoje GPU, masz w grach mniejszy minimalny fps niz mialbys na sandy/ivy. BTW Twoj Graphic Score nie jest jakis oszalamiajacy, ja wiecej mam na 670.

http://img337.imageshack.us/img337/2374/97357857.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

PCLabspec=> gtx 660ti potrafi się podkręcić do 1300mhz.. Płyta asrockp67 b3 ma słaba sekcje zasilania,ale jak nie masz kasy za dużo to ofc może być. Proc only intel na ten moment .

Co za pierdoły!!

 

Po pierwsze karty nvidii, szczególnie 660 średnio się kręcą bo są już i tak wyżyłowane....

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_660_ti_nastepca_gtx_560_ti_staje_do_walki?page=0,12

 

Asus który zawsze dobrze się kręci zrobił aż 2%.... woooow

 

a Asrock p67 b3 ma sekcję 8+2... porównaj to z sekcjami płyt z77 do 400, a nawet tymi do 500

 

Jak masz pisać takie bzdury to nic nie pisz.

 

Eksperci porównują możliwości Radeona i Nvidia na podstawie BF3 która była robiona pod Ge Force.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up - Nie każdy ma wersję TOP, która przynajmniej u mnie jest dużo droższa. Jak ktoś ma na referencyjnych zegarach to podkręci może o te 250-300mhz. Moja wersja kręci się o 16.5% (bez zmiany napięć oraz bez nowego BIOSa, który ponoć poprawia stabilność przy OC) nie wliczając w to boosta, ale ja nie mam wentylowanej obudowy. Wiadomo, że mhz nie nadrobią obciętej szyny, ale podkręcić się da.

Edytowane przez Viktor
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Asrock P67 Pro3, 5 GHz chodzi stabilnie przy 1.425V.

 

Ta,jasne fajny vcore... I pewnie chł♣odzone budżetowy fortisem :rotfl: ...

 

Arekinho->Sli czy Cfx które podałem to duuuży minimalny fps i koszty większe niż hd 7970... Bo cały czas mam w głowie jak kolega na stocku 2500k i gtx 680 grając na ultra w bf3 miał spadki do 30 kl/s i ciut poniżej... Ja mam proca wykręconego i jeśli byłbym pewny że ciężko zarobione pln wystarczy wydać na szafir hd 7970 vapor-x 3gb i że minnimalny fps nie spadnie na ultra w bf3 poniżej 30 kl/s to kupiłby tylko ją :-). Czesław z tobą nie gadam 3 razy NIE.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...