Skocz do zawartości

[Poradnik] Spoiler w sygnaturze


Recommended Posts

W związku z czyszczeniem i porządkowaniem forum, wielu z was / również ja / musiało pozbyć się długiej sygnatury.

Postanowiłem przedstawić wam sposób jak zrobić spoiler i napisać w nim więcej niż 3 linijki tekstu, na które pozwala regulamin / patrz regulamin punkt 3 c /

 

Wchodzimy w edycję sygnatury w swoim profilu i :

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/hs/5f/0s/n23ocr.jpg

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ku/85/ne/1840h4.jpg

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dm/lz/we/x877j5.jpg

 

Jest to dość prosty sposób.

Znacie inne ? Dzielcie się nimi w tym temacie.

 

http://emoty.blox.pl/resource/23_132_5.gif

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Hmm wiele osób dostało warny od Moderatora Sounds który tak nie potrafił mi dzisiaj wytłumaczyć swojej racji odnośnie regulaminu. Po za tym zrobił to nie kompetentnie, ale to już dzisiaj na sb sobie wyjaśniliśmy. (Chodziło o brak jednego zapisu w regulaminie ew. zmiany instrukcji przy wpisywaniu sygnatury gdzie pisze dowolna ilość linii)

 

Po za tym moim zdaniem to teraz nieestetycznie wygląda, jakby jeszcze można było dać by ten napis spoiler był na środeczku czy cuś ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz prawie wszyscy będą mieli spoilery w sygnaturze. :D

3 linie wg mnie to za mało. Szczególnie, że wcześniej była nielimitowana ilość.

Rozumiem ich ograniczenie, ale czy nie można było na przykład do 10? :)

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Ok niech będą te sygnaturki z spojlerem jeżeli są dłuższe niż te cholerne 3 linijki ale proszę o wyjaśnienie dlaczego moja sygnaturka została usunięta po pierwsze bez podania przyczyny po drugie bez żadnego wcześniejszego upomnienia po trzecie nie miałem zapisanej tej sygnaturki :(

tak więc proszę administratora o kopię mojej sygnaturki gdyż jej nie mam a nie mam zamiaru jej robić od nowa :)

Link to post
Share on other sites

3 linie wg mnie to za mało. Szczególnie, że wcześniej była nielimitowana ilość.

Ależ skąd ;) Zawsze było ograniczenie do 3 linijek tylko Wy (nie wszyscy, oczywiście) nie potraficie czytać regulaminu (i stosować się). Przypinam zatem:

c) Podpis użytkownika nie powinien przekraczać 3 linijek. Moderator może usunąć zbyt długie lub utrudniające przeglądanie tematu sygnatury.

źródło: http://forum.benchma...um-benchmarkpl/
Link to post
Share on other sites

proszę o wyjaśnienie dlaczego moja sygnaturka została usunięta po pierwsze bez podania przyczyny

Przyczyną jest/była nieznajomość przez Ciebie regulaminu. Nieznajomość zaś prawa nie upoważnia do jego nie stosowania.

 

bez żadnego wcześniejszego upomnienia

Przeczytałeś regulamin przy rejestracji - zatem miałeś się do niego stosować. I ciesz się, że nie dostałeś dodatkowo warna.

 

proszę administratora o kopię mojej sygnaturki gdyż jej nie mam a nie mam zamiaru jej robić od nowa

Sygnaturki userów nie sa nigdzie archiwizowane, zatem nie ma takiej możliwości. Poza tym mielibyśmy dać Ci kopię czegoś, co było niezgodne z regulaminem? Nie żartuj sobie :D

 

rozumiem cię ale będę walczył o swoje prawa !

Walcz, walcz - i tak nigdzie nie została zarchiwizowana więc skąd ją przywrócić?

I doczytaj regulamin w punkcie 7a ;)

 

albo wszyscy dostają albo proszę mi go usunąć

Jak masz zastrzeżenia do pracy poszczególnych moderatorów (i support team) to zwróć się z tym bezpośrednio do administratora.
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ależ czytać regulamin potrafimy. Ale nie będę przecież co chwilę go przeglądał w poszukiwaniu zmian. :)

Swoją drogą można by poprawić wpis przy edycji sygnatury, ponieważ wychodzą sprzeczności z regulaminem.

Edycja sygnatury

Sygnatura może zawierać

  • • Do 1 obrazków
  • • obrazki do wielkości 1x1 pikseli
  • • do 5 adresów URL
  • • dowolną ilość linii
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Nie było zmian regulaminu. Wpis o 3 linijkach wisi tam od maja 2011 a problemem jest jedynie to, że owego regulaminu nie znacie. Nie wiecie co na forum można, a co nie. Błędy merytoryczne, ortograficzne, fikuśne sygnatury (rekordzista miał 19 linijek), rzucanie mięsem. Ale jak jeden z drugim dostanie ostrzeżenie to w tedy zaczyna się batalia. Nie drodzy Panowie i Panie. Użytkując forum akceptujemy ów regulamin, ten zaś mówi o 3 linijkach w sygnaturze, a także: "w sygnaturze obowiązują te same zasady co na całym forum", na całym forum zaś panuje zakaz używania wielkich liter, nadmiernej ilości kolorów oraz wielkości czcionek.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą można by poprawić wpis przy edycji sygnatury, ponieważ wychodzą sprzeczności z regulaminem.

Coś takiego zostanie wprowadzone (zmienione) przy następnej aktualizacji / reorganizacji forum - to błąd skryptu, który przeoczyliśmy.
Link to post
Share on other sites

błąd, to wyście popełnili i wprowadzacie w ten sposób użytkowników. Zdecydowana większość czytała ograniczenia, jakie były wymienione podczas edycji sygnatury,(przypomnę ilość linii dowolna), wiec ludzie zapewne czytali go tworząc, nie zastanawiając się nad regulaminem( w tym ja, a nie każdy na ochotę zaglądać tam codziennie, czy nowe aktualizacje się nie pojawiły) bo skoro taka informacja już widnieje. Dlatego wasze działania w tym wypadku przypominają mi urzędników, gdzie innego gadają, a co innego przepisy wskazują.W dodatku na samym końcu i tak podatnikowi się oberwie.

 

jak macie zamiar egzekwować przestrzeganie regulaminu, to najpierw zróbcie porządek w skrypcie. I jakby nie było popieram ograniczenia sygnaturki, jak i działania większości moderatorów, ale w tym wypadku nie popisaliście się.

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dajcie spokoj Panowie, to ze cos nie jest na stale zabronione szlabanem nie znaczy, ze jest dozwolone.

 

@okar19

W panelu widze, ze warny dostalo pierdyliard osob, nie jestes sam.

 

 

A tak ogolnie, rozumiem frustracje, ale kiedys trzeba bylo zaczac ten zapis egzekwowac (sam mialem 5 linijkowa sygne :) i zostalem poproszony o zmiane).

 

Podsumowujac: Przestac plakac, zaczac czytac regulaminy :wariat:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

więc ja muszę być bardzo podejrzliwy i poszukać w regulaminie zapisku o 3 linijkach? No chyba was poje...chało

Tu nie trzeba żadnej filozofii dopisywać, po prostu zasady funkcjonowania grupy. W tym wypadku forum. Każda grupa czy formalna czy nieformalna ma swoje własne prawa. Ktoś łamie regulamin dostaje ostrzeżenie. Tyle tylko jakby się miało czytać każde prawo ( PKP, PKS i wiele innych) trza by nosić dodatkową pamięć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No chyba was poje...chało

Nie napinaj się, bo pękniesz. Pierwsze zacznij stosować się do regulaminu - widzę, że w dalszym Ciągu Twoja sygnaturka z nim zgodna nie jest - odsyłam do punktu 3d oraz 2f :D

 

Tyle tylko jakby się miało czytać każde prawo ( PKP, PKS i wiele innych) trza by nosić dodatkową pamięć.

Nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania - tak to już jest w demokracji. Poza tym nie powiesz chyba, że regulamin forum jest nadmiernie długi i nadmiernie skomplikowany. Jakoś wiele osób nie ma problemów z jego przestrzeganiem więc nie rozumiem, dlaczego się napinacie?

 

Reasumując zatem -

Podsumowujac: Przestac plakac, zaczac czytac regulaminy :wariat:

Pozdrawiam serdecznie, Ig.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...