Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

mam prośbę o pomoc muszę kupić tablet z wyświelaczem 10,1 cali do 1 tys. złotych

 

skłaniam się do: SHIRU Shogun 10 2x1.6GHz 16G IPS Android4.1

http://allegro.pl/ta...2707456308.html

 

Niezawracałbym wam głowy i po prostu go kupił, Ale trochę się boję za cichych głośników

Może dacie jakąś kontr propozycję w tej cenie, ale ekran musi być 10 cali i głośne głośniki

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Edit:

może być 9,7 ale musi mieć rozdziałkę przynajmniej 1280x800

Edytowane przez zdroworozsadkowy
Link to post
Share on other sites

a co myślicie o tym:

10.1 IPS CUBE U30GT 2x1.6GHz 16GB Android 4

http://allegro.pl/ta...2709074518.html

Podobno jest to to samo co: SHIRU Shogun ale czytałem że U30GT ma głośniejszy głośnik ?

 

Potwierdzi ktoś?, bo zależy mi żeby można było słuchać bez słuchawek a ten Shiru podobno jest b.cichy

 

@effendi360 dzięki, ale ten modecom ma 1024x768 więc odpada

Edytowane przez zdroworozsadkowy
Link to post
Share on other sites

generalnie do internetu,yt, i tysiaca innych ale jak mi chcesz udawadniac ze wystarczy 7 cali albo mniejsza rozdzielczosc ekranu to nie o to chodzi.Swoje wymagania podalem i nie chce z nich zrezygnowac np. na rzecz Nexusa7

 

Edit: w pełni świadomie chce chinola najlepiej 10 calowego albo 9,7 ale musi mieć co najmniej 1280x800 rozdziałki

Edytowane przez zdroworozsadkowy
Link to post
Share on other sites

Broń Boże, nie chcę namawiać do Nexusa7, ani innego urządzenia. Ja mogę doradzić lub po prostu napisać własne przemyślenia :)

z dotychczasowych tabletów najprzyjemniejszy jest dla mnie iPad 2 i żaden inny nie zbliża się stosunkiem ceny/jakości/możliwości itp.

 

Nie chcę się wdawać w wojny pomiędzy systemami. Sam PRACUJĘ na platformach WP7/Android/iOS i każdą za coś cenię, a za coś innego nie lubię :P

 

Chinoli miałem kilka w rękach i nigdy nie wydam na to złotówki. Miałem Taba 2 do zabawy i też jakoś mnie nie urzekł. Może jak pobędę z nim trochę dłużej to coś zaiskrzy? Zobaczymy...

 

Daj znać co wybierzesz - pochwal się i oceń w miarę obiektywnie a przyda się innym :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...