Skocz do zawartości

Czy jest takie coś możliwe?!


Recommended Posts

Witam!

Przejdę od raz do rzeczy,chodzi mi o monitor który kupiłem ok rok temu i mam na niego jeszcze gwarancję ale żałuję że go kupiłem ponieważ wziąłem najtańszą wersję ma ona tylko złącze d-sub,czy jest takie prawo i istnieje taka możliwość aby monitor zamienić w tym sklepie co się kupiło na monitor z wejściem dvi oczywiście z dopłatą,a jeżeli nie to pewnie nie można oddać też monitor prawda?

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim,którzy do tematu podeszli poważnie,mam tylko nadzieję że ktoś to kupi...jak myślicie taki lg e2260 jeszcze na gwarancji za ilę mogę sprzedać,może pytanie nie adekwatne do tematu ale wolę nie śmiecić zakładając nowy temat.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

Oczytałem już dużo tematów,gdzie ludzie mieli podobny problem i po przejściu na dvi problem zniknął,ciekawe pytanie może jednak ma to coś wspólnego,jutro sprawdzę ale głośniki nie są blisko monitora leżą ok 50cm od niego wyłączone,rzadko używane.Jak głośniki to nawet telefon może takie coś wywoływać,ale trochę dziwne takie podejście,bo połowę rzeczy musiałbym wyłączyć które stoją obok monitora i komputera.

 

@Up -takie pytanie do ciebie,miałeś tak samo to znaczy jak?Też monitor na d-sub i po odłączeniu głośników znikły pasy?

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

ja tam nie awazam tego za problem i glosnikow nie usunalem czasem mi sie na chwile jakies paski pojawia ale zeby to bylo nagminne to nie moge powiedziec a zauwazylem to jak postanowilem postawic glosniki i lampke na biurku czasem mam tez tak ze jak wlacze lampke 20 w na biurku to mi sie przedni panel usc w kompie wylancza :P ale jak mowie to jest sporadyczne

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...