Skocz do zawartości

Fogzu

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 OK

O Fogzu

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję
 1. Próbowałeś ręcznej instalacji i aktywacji w Orignie? Nie przez płytę?
 2. Nie. Tylko niektóre mody są zakazane. Przeważnie są to te, które dają Ci przewagę nad przeciwnikiem np. lasery na czołgach. Na ruskiej stronie masz listę modów zakazanych, niestety sekcja EU jest prawdopodobnie najgorszą i nie ma nic powiedziane co można, a co nie.
 3. Zależy czy u producenta pisze, że wymiana jest na nowy produkt czy też przedmiot pozbawiony wad. W tym drugim przypadku mogli Ci dać używaną myszkę, lecz naprawioną.
 4. Fogzu

  World of Tanks

  Skoro sprzedasz to po co marnować złoto?..
 5. Jakieś info nt. chłodzenia procesora? Chyba nie robisz OC ze stockiem
 6. Fogzu

  Heroes & Generals

  Popytaj ludzi na czacie gdzie jest potrzebna pomoc. Np Boots to - znaczy, że ludzie(gracze) są potrzebni gdzieś, aczkolwiek oba te pojęcia są ze sobą zamieniane dość często A inf - to, że potrzeba piechoty. Jeżeli powiedzą Ci do jakiego miasta, a ty nie możesz go znaleźć na mapie - użyj wyszukiwarki na mapie - wpisujesz nazwę i wtedy mapa centruje Ci się na celu. To czy jednostka wygra czy nie jest zależne od tego, czy ludzie którzy tam grają są w stanie osiągnąć cel Nie martw się o wygrane i przegrane drużyny, ponieważ one na nic nie wpływają, a zasoby drużyny(tickety/respawny) m
 7. Ogółem, to fps w grze masz takie jakie masz, a nagrywanie ( ograniczenie ) ustawia się osobno. Tak zrozumiałem twoje pytanie.
 8. Tylko, jeżeli będziesz coś nagrywał. Wtedy obciążenie przechodzi na Avermedię..
 9. Nie, Avermedia służy do przechwytywania obrazu do streamowania/nagrywania..
 10. Fogzu

  Heroes & Generals

  Nie wiem, to zależy od zgrania dowódców danych teamów, a także graczy. Ważne są także działania 'softcppingu' w nocy, kiedy to przejmuje się miasta bez walk ponieważ nie ma w nich Dywizji.
 11. Fogzu

  Heroes & Generals

  Z doświadczenia
 12. Fogzu

  Heroes & Generals

  Drużyny, czyli Dywizje ( samo miejsce ) wysyłasz w miejsce na mapie. Istnieje podział na kilka rodzajów dywizji, które różnią się od siebie (np, czołgi, snajperzy, samoloty czy też piechota zmechanizowana i spadochroniarze). Kupujesz tylko miejsce, na które potem jesteś w stanie zakupić Dywizję. Dywizja ta nie przynosi bezpośrednio tobie korzyści, ale przydaje się twojej drużynie, ponieważ to gracze w nich walczą ( tickety aka respawn w walkach). Jeżeli byłeś w bitwach, to nie walczyłeś w wojskach z nieba, tylko tych, które dostarczają gracze. Inna sprawą jest zdobywanie poziomów przez Dyw
 13. Fogzu

  Heroes & Generals

  Wojna kończy się, gdy jedna ze stron przejmie stolicę danej frakcji( gwiazdka na mapie kampanii)
 14. Chłodzenie procesora nie jest wymagane, jeżeli nie przeszkadza Ci możliwa głośność i nie planujesz OC
×
×
 • Dodaj nową pozycję...