Skocz do zawartości

Recommended Posts

waham sie pomiędzy zakupem PC i laptopa

laptop do domu do urzytku codziennego

chciałbym sie dowiedzieć co jest bardziej trwałe PC czy laptop

patrze pod kątem tego że laptop można wszędzie zabrać ale w sumie nie jest mi tak bardzo potrzebny

 

wiec jak myślicie co będzie lepsze??

Link to post
Share on other sites

Jasne, że desktop. Wydajniej, sprawniej, mniej awaryjnie. Jeżeli miałby być to drugi komputer, to wtedy owszem - laptop. Ale jako jedyny domowy, to tylko "blaszak". Szczególnie do domów, gdzie będzie z niego korzystało więcej niż jedna osoba lub gdzie są dzieci.

 

Powiedz jaki masz budżet, do czego używasz komputera i co ma się zawierać (czy monitor, głośniki itd. też) i zaraz Ci zaproponujemy coś zabójczego :)

Link to post
Share on other sites

Tylko wiesz jaki to wtedy komfort na monitorze 22"? A nie na małym laptopiku, w którym nic nie widać. Ja od zawsze używałem desktopa, ale mam też w domu laptopa. Byłem zmuszony przez miesiąc go używać i tylko mnie plecy bolały od tego :) Używam go też, gdy potrzebuję zrobić jakiś projekt na uczelni itd.

 

głównie internet, programy, filmy

Gry też?
Link to post
Share on other sites

Core i5 jest wydajniejsze, lepiej się kręci i pobiera miej prądu. Można powiedzieć, że jest to najnowocześniejszy procesor na rynku, a Athlon to wciąż ta sama stara (i dobra) receptura AMD.

Link to post
Share on other sites

Nie bierz laptopa.

Jakieś 2 lata temu kupiłem sobie Toshibe A200 Core 2 duo 1,8 2mb ramu i go 7300

Zapłaciłem 4000 zł.

Po dwóch latach wciąż działa ale żeby zagrać nawet w NFS shift zupełnie się nie nadaje.

Jeżeli mógłbym cofnąć czas to za te pieniądze miałbym desktopa w którym wymieniłbym chociaż sama grafikę i byłoby można jeszcze coś pograć.

Jeżeli nie zależy ci na graniu, podróżujesz kup laptopa ,chociaż odradzam bo w desktopie zmienisz coś, coś zostawisz i masz większe szanse bycia na czasie.

Bierz tego I5 o którym mowi "torture" składam jakoś na dniach taki sam

POWODZENIA

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...