Skocz do zawartości

Wydajność (GTA IV), zwiechy


Recommended Posts

Mam problem, a mianowicie w GTA IV sa ciągłe sciny, ktos wie co na to poradzić

W shiftcie wszystko na full i zero zwiechy, to samo dirt wszystko na maksa, a tu niewiem co sie dzieje.

Dodam jeszcze, że na laptopie (karta gt120m) chodzi prawie na full bez zadnej zwiechy.

Mój komputer:

 

Procesor: C2Q q6600

Ram: 3042 Mb

Karta: Gigabyte GTS 250 OC 1GB (2 dni temu kupiona)

Płyta Główna: G33M-S2

Zasilacz: TRACER HIGHLANDER 500W

 

Z gory dzieki za odp.

Link to post
Share on other sites

Lepiej oddaj zasiłkę do sklepu, bo to bubel jest. Puste 500W, które w rzeczywistości do 200W nie dociągnie. Nie wyrabia i przez to karta GTS250, na dodatek z fabrycznym OC, nie otrzymuję dostatecznej ilości energii. Pożycz od kumpla lub kup jeden z proponowanych przeze mnie markowych zasilaczy i jestem pewny na 99%, że wszystko będzie wtedy działać płynnie.

Link to post
Share on other sites

Masz jeszcze stary zasilacz? Z nim powinno być lepiej, jeśli na linii 12v ma dobrą obciażalność to powinien dać radę.

 

Edit: niezłą zasiłką można mieć nawet <100zł, ale używkę. Polecam Deltę lub fortrona 350-400W. a powyżej 100zł Corsair, OCZ, BeQuiet.

Link to post
Share on other sites

Ściągnij patcha 1.0.4.0,

I najważniejsze: wymień zasilacz. A ten który masz oddaj do sklepu bez podania powodu, bo z tego co wiem masz takie prawo w ciągu chyba 10 dni od zakupu wraz z pudełkiem i wszystkim.

 

Edit:

No jak patcha masz to juz nic nie pomoże. WYmien zasilacz.

Link to post
Share on other sites

Przyczyną w pewnym stopniu jest samo GTA IV, które jest królem braku optymalizacji. Najpierw zainstaluj patcha proponowanego powyżej i zobacz, czy jest poprawa, pogugluj za sterownikami do karty graficznej zalecanymi do tej gry, być może z kartą dostałeś na płycie stare sterowniki, to się często zdarza. Inna sprawa to ten nieszczęsny Tracer, ale zanim wydasz ciężko zarobione lub uciułane pieniądze na inny, pożycz od kogoś przyzwoitą zasiłke i podmień, żeby zobaczyć czy to jest źródło twoich problemów (możliwe, choć dziwne, że Shift chodzi płynnie choć wymagania też ma wysokie a optymalizację spierdo***ą).

Link to post
Share on other sites

Podaj w jakim sklepie kupiles ten zasilacz. Jak maja, to ich stronke. Wybierzemy jakis zasilacz z ich oferty i sprobujesz sie dogadac ze sprzedajacym na wymiane na inny model z ich oferty (za doplata lub w tej samej cenie moze maja cos niezlego), zeby nie krecili nosem, ze beda stratni. Mysle ze zadowolenie klienta powinno byc w ich interesie.

Edit: te Tracery chodza po okolo 130 zł. Za ta kwote masz taki fajny zasilacz http://www.gral.pl/preview/Fortron/Zasi ... m__03.html

Edit2: zauwazylem w Twoim profilu ze w Vobisie kupiles czesci. Niestety jakas slaba oferte zasilaczy tam maja. W tym przedziale cenowym znalazlem tam jedynie: http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i ... _530w.aspx

Link to post
Share on other sites

Tracer 500W < 250W Dobrej markowej firmy.

Mój Corsair 400W z certyfikatem 80+ wystarczy ci do twojego zestawu i zostanie jeszcze zapas mocy.

 

To co proponujesz to takie samo g :) jak twój tracer. Nie żałuj tych 40zł!

Firmy u których szukaj zasiłek:

Corsair

bequiet!

Chieftec

OCZ

Link to post
Share on other sites

Tracer 500W < 250W Dobrej markowej firmy.

Mój Corsair 400W z certyfikatem 80+ wystarczy ci do twojego zestawu i zostanie jeszcze zapas mocy.

 

To co proponujesz to takie samo g :) jak twój tracer. Nie żałuj tych 40zł!Firmy u których szukaj zasiłek:

Corsair

bequiet!

Chieftec

OCZ

Czyli ten jest nawet,nawet.

http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i ... _530w.aspx

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...