Skocz do zawartości

Programy do korekcji kolorów itp.


Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś zna program, w którym da się zmieniać kolory, barwy w jak np. w Magic Bullet Colorista II albo Looks, ale te programy z tego co mi wiadomo działają wtedy gdy ma się np Sony Vegas, albo AAE. Czy zna ktoś program, który działa "niezależnie" i który jest dosyć dobry?

Gdy ściągnąłem triala Magic Bullet Looks, nie mogłem dodawać filmów, bo pewnie był do tego potrzebny inny program typu AAE.

Chodzi mi np. o taki efekt:

Pozdrawiam

Edytowane przez Game_On
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za podanie programu, wygląda nieźle. Jak coś to napisze czy się sprawdził

 

EDIT:A zna ktoś może jeszcze jakieś dobre programy, które mają takie opcje?

 

I może ktoś będzie wiedział w czym został zrobiony ten film to byłoby fajnie :D

Edytowane przez Game_On
Link to post
Share on other sites

Dzięki. Przeczytałem ograniczenia, ale nie wiem czy jest dużo ograniczone i czy byłoby mi to potrzebne:

However it limits projects to HD resolutions or less, a single processing

GPU and a single RED Rocket card. Stereoscopic 3D features, noise reduction,

Power Mastering, remote grading, and sharing projects using an external database

server are features only offered in the full DaVinci Resolve and so are not included in

this free DaVinci Resolve Lite edition.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dużo większe możliwości od MBL ma CyberLink ColorDirector. Nie wymaga żadnych dodatkowych programów, działa niezależnie. Spełnia te same funkcje co MBL. Ma predefiniowane profile plus na DirectorZone jeszcze kilkaset innych. Masa ustawień, tylko cena jest delikatnie rzecz ujmując "nietrafiona":

 

http://www.cyberlink.com/products/colordirector/features_en_EU.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...