Skocz do zawartości

Proline czy Morele ?a moze inny sklep?


Recommended Posts

trolujesz mnie czy jak?

Troluję ? Gdyby mi kurier z sąsiadami wycięli taki numer to mieliby na głowie organy ścigania, bo fałszerstwo nie jest wykroczeniem, ale przestępstwem ściganym z urzędu. Jak na 28 lat (o ile to prawda) to kiepsko umiesz walczyć o swoje prawa, co w dzisiejszych czasach jest dość często koniecznością.

Link to post
Share on other sites

Troluję ? Gdyby mi kurier z sąsiadami wycięli taki numer to mieliby na głowie organy ścigania, bo fałszerstwo nie jest wykroczeniem, ale przestępstwem ściganym z urzędu. Jak na 28 lat (o ile to prawda) to kiepsko umiesz walczyć o swoje prawa, co w dzisiejszych czasach jest dość często koniecznością.

 

Dlatego jest idealnym klientem, oplują go, a on jak taka owca dalej będzie obojętnie skubał trawę. Edytowane przez Ambasador
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Morele.net - to jest jedna wielka wada. Kupiłem od nich cały zestaw komputerowy ponad 20 dni temu.

Przysłali mi niedziałający komputer, po serwisowaniu odesłali tak samo nie działający komputer. Tragiczny kontakt i serwis.

 

Ciągle czekam na rozwiązanie tej sprawy. ODRADZAM MORELE.NET.

Nikomu nie życzę spierania się z tymi kłamcami. Jest o nich wiele opinii, szkoda że dopiero jak sam miałem problem to je znalazłem.

Link to post
Share on other sites

A do mnie przyjechał dzisiaj przed dziewiątą kurier z nową płytą główną, coolerem i 7970. Jak zwykle zadzwonił 2 godziny wcześniej i jak zwykle sam poprosił o sprawdzenie zgodności zamówienia z fakturą. Tego, że paczka dotarła w idealnym stanie, wypełniona po brzegi folią bąbelkową (tyle frajdy dawno nie miałem) w zasadzie nie muszę dodawać, bo to również jest norma.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Na morele ostatnio ludzie narzekają. Mi osobiście zamiast płyty za 1450zł przysłali jakiś tani router %-) . Wymienić, wymienili ale człowiek kolejne 4 dni musiał czekać z rozbebeszonym sprzętem. Agito spoko - nigdy nie miałem problemów. Proline jest OK ale te ceny... Jak już jednak trzeba to ludziom z wrocka polecam Arest. W sumie to oni chyba pierwsi we wrocku zaczynali razem z Proline.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

jak wyzej tez polecam Arest ,mi naprawil plyte glowna dosyc szybko. wyslalem tez procesor do esc.pl bo myslalem ze jest zepsuty,sprawdzili,zrobili testy i przyslali kurierem(wszystko za darmo) mimo ze na stronie jest napisane ze za nieuzasadnione wyslanie sprzetu do nich na gwarancje bedzie pobrana oplata za wysylke i testowanie sprzetu. tak wiec duzy plus dla esc.pl jak dla mnie:)

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...