Skocz do zawartości

Kiedy obniżki cen?


Recommended Posts

Jak dla mnie problemem w obniżkach nie jest żaden kurs dolara itp... Tylko to, że rzekomych obniżek nie ma nawet w USA... hd 7850 ma kosztować 189 $ a obecnie przeciętna cena na amazonie to jakieś 210$ jedynie VisionTek hd 7850 jest za 185$ i to by było na tyle. Pozostaje mieć nadzieję, że obniżki nie weszły jeszcze w życie i wszystko przed nami.

Link to post
Share on other sites

Właśnie. Napalacie się na te obniżki jak szczerbaty na suchary, bo jakiś redaktor napisał artykuł, a te obniżki już weszły w życie w zeszłym miesiącu!! Pod koniec września ceny HD7850 i HD7770 spadły o dobre kilkanaście procent, była to inicjatywa producentów i AMD ogłosiło to po fakcie.

 

Na początku września za HD7770 trzeba było dać 500zł, a za HD7850 850zł. Sprawdźcie sobie ceny teraz.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Właśnie. Napalacie się na te obniżki jak szczerbaty na suchary, bo jakiś redaktor napisał artykuł, a te obniżki już weszły w życie w zeszłym miesiącu!! Pod koniec września ceny HD7850 i HD7770 spadły o dobre kilkanaście procent, była to inicjatywa producentów i AMD ogłosiło to po fakcie.

 

Na początku września za HD7770 trzeba było dać 500zł, a za HD7850 850zł. Sprawdźcie sobie ceny teraz.

 

Nie masz racji... tamte obniżki to jedno a te to miało być zupełnie co innego i nie jeden redaktor napisał a trąbiono o tym wszędzie.

 

ps. ja nie wytrzymałem i kupiłem bardziej opłacalnego hd7870 za 870zł :D

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

Nie przeliczajcie cen po kursie $ + VAT ale pamiętajcie jeszcze o czymś takim jak cło, koszty zakupu (paliwo / przesyłka) oraz marża (zysk) hurtowni oraz samego sklepu. Do tego doliczcie polski 'podatek od nowości' oraz miejcie na uwadze fakt, że sklepy kupują zazwyczaj kilka sztuk po konkretnej cenie z hurtowni lub od producenta - zatem już wydały i teraz muszą przynajmniej wyjść na zero więc nawet jak producent obniży cenę w hurcie to sklep już niekoniecznie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...