Skocz do zawartości

Modowanie starego modcoma, front z plexi.


Recommended Posts

Zamierzam zrobić mniej więcej taką budę ze starego modecoma:

http://www.picshot.pl/public/view/full/226284

 

Mam jednak kilku pytań:

 

1) przednia plexi będzie zainstalowana na dystansach, do okoła napisów i logosów, chce zrobić ramki od środka aby odizolowac ję od siebie. Potem podświetlić diodami o odpowiednim kolorze, czy polistyren do tego się nada?

 

2) Czym pomalować od środka ramki pod napisami? Myślę nad aspektem ekonomicznym - nie chce kupiować kilku puszek sprayu dla machnięcia klikucentymetrowej powieszchni. Myślałem nad jakąś kolorwą folią.

 

3) Z czego mogę wykonać tulejki dystansowe oraz jakimi śrubami to wszystko połączyć żeby to estetycznie wyglądało?

 

Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

czy polistyren do tego się nada?

Pisz trochę jaśniej, polistyren czyli ?

http://static.multipino.pl/photoOffer/p/160940_p.jpg

 

Jeśli chodzi Ci o plexi, to jest dobry materiał do tego projektu.

 

2) Czym pomalować od środka ramki pod napisami? Myślę nad aspektem ekonomicznym - nie chce kupiować kilku puszek sprayu dla machnięcia klikucentymetrowej powieszchni. Myślałem nad jakąś kolorwą folią.

Musisz zrobić to z kolorowej plexi, ponieważ powłoka lakiernicza będzie mało trwała, podatna na zarysowania.

 

 

3) Z czego mogę wykonać tulejki dystansowe oraz jakimi śrubami to wszystko połączyć żeby to estetycznie wyglądało?

Tulejki dystansowe wykonaj z tulejki ;) kawałka cienkiej plastykowej rurki .

A co do skręcania, powinieneś do spodniej części panela przykleić jakieś nakrętki i skręcać całość od niewidocznej strony.

Albo użyć śrub i nakrętek szprychowych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...