Skocz do zawartości

Karta Graficzna do 450zł


Recommended Posts

Witam :)

Padla mi ostatnio karta graficzna Gigabyte GTX280 mam 450zł i chce zakupic nowa... chcialbym karte ktora nie bedzie gorsza od 280 moze byc na takim samym poziomie.. jak da sie mocniejsza tym lepiej :) Co do ceny nie chce przekraczac tych 450zł.. no jesli 20zł zabraknie do lepszej to juz doloze.

Moze byc uzywana byle jak najmocniejsza i ma pasowac do mojej konfiguracji:

 

Core 2 Duo e8400

Asus P5NT-Deluxe

2x2GB DDR2 Patriot 800mhz

Chieftec 750W

WD 1.5T

 

Pozdrawiam i dzieki z góry

chce zakupic szybko karte wiec musi byc dostepna

Link to post
Share on other sites

z nowych w tej cenie to jedynie HD7770 za 439zł i ma za niedługo być obniżka ;)

http://www.proline.pl/?p=GIGA+GV-R777OC-1GD

 

trochę mocniejsza od GTX280

HD 6850 jest podobna do 7770 jeśli chodzi o wydajność więc nie opłaca się kupować uzywanej

a GTX 460 będzie trochę mocniejszy od 7770

 

tu masz test HD7770:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_7750_i_7770_-_premiera%2C_test%2C_cena_i_opinie-4402.html

Link to post
Share on other sites

mialem nawet sli z 2x 295

karta mocna ale zasilacz tez musi byc niczego sobie

jedna 295 jest troszeczke orsza od 480-ki ale ma tylko dx10 no i dula pcb grzeje sie jak diabli (single juz lepiej)

 

mam Chiefteca 750W wiec chyba da sobie rade? i czy jest wydajniejsza od proponowanych wyzej w tym 7770?:)

Link to post
Share on other sites

a ja za 450 mogę sprzedać 6850 od gigaszrota windforce-a

 

a jeżeli chcesz to pokmiń coś w rodzaju 4890 czyli odpowiednik 280, można kupić do 300 pln a tak highendowo to można pomyśleć o 5850 bo ostatnio widziałem takiego od asusa za 480pln, palce lizać:)

 

aha, apropo 295GTX, odradzam i to szczerze odradzam, to jest grafa która ma narąbane shaderów itp, i o ile byś chciał grać w stalkera czyste niebo w ultra detalach to ona się nada, to karty teoretycznie z niższej półki typu HD 7770 lepiej sobie radzą w nowych grach za sprawą architektury, więc zapomnij o 295 bo lepiej kupić coś słabszego na wykresie ale w praktyce niższe TDP, i śmiga lepiej

Link to post
Share on other sites
Co to Panowie dział kupię / sprzedam czy też portal aukcyjny ze licytujecie się kto co i za ile da? Takie rzeczy to możecie autorowi wysyłać na PW. Za każdą kolejną ofertę handlową złożoną w tym temacie będę karał warnem - uważajcie.
Link to post
Share on other sites

a panowie co powiecie o GTX 295?? tez sie zastanawialem nad tym radeonem lecz kiedy te obnizki beda... ;/ mi sie dosc pali bo siedze teraz na prawojennym lapku xd

 

Przy Twoim dwurdzeniowym CPU GTX 295 nie ma większego sensu ponieważ procesor nie ogarnie tej karty :/ Jeśli już to warto było by zainteresować się HD 5850 lub jak wyżej HD 7770.Oczywiście jeszcze wydajniejszym wyborem byłby GTX 470 jednak pobiera on znacznie większą ilość prądu,a sam CPU tak jak w przypadku GTX 295 także będzie spowalniał wydajność karty graficznej ;)

Link to post
Share on other sites

HD5850 będzie wydajniejszy niż HD7770 niemniej ten pierwszy pobierze więcej prądu, prawdopodobnie nie będzie miał gwarancji czy też nie będzie wiadomo, w jakiej naprawdę kulturze pracy był użytkowany. Co do GTX470 to faktycznie prądożerna karta - myślę, że lepiej już poszukać używanych HD6870 czy GTX560 (wer. bez Ti) - oczywiście z jakąś gwarancją.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...