Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Kupiłem sobie smartphona jak w temacie: Motorolę Razr. Zaktualizowałem system do wersji 4.0.4 i wszystko chodziło bardzo ładnie do momentu instalacji karty Micro SDHC. Po zainstalowaniu karty kilka gierek (Mutant RoadKill, Frontline Commando) przestały działać. Odinstalowałem je i pobrałem ponownie z Google Play. Rzecz w tym, że Mutant RoadKill podczas gry lubi się zawiesić na parę sekund co wcześniej nie miało miejsca. W czym tkwi problem? W informacjach o aplikacji widnieją następujące dane:

PAMIĘĆ

Razem 72,89 MB

Aplikacja 4,19 MB

Aplikacja w pamięci USB 32.52 MB

Dane 112 KB

Karta SD 36,08 MB

Co ciekawe informacje podają, że część gry znajduje się na Micro SD, a ja ich nie potrafię znaleźć na karcie. Karta jaką posiadam to GoogRam 32 GB SDHC Class 4. Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć czy mogę wymusić na telefonie instalację wszelkich aplikacji z Google Play na karcie pamięci? Czy chcąc zrobić coś takiego będę musiał rootować smartphona? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

to przez karte class4 tego nie oplaca sie kupowac, class10 ciut drozsza ale ile wydajniesza, mozesz wymusic ale musisz miec roota i 2 partycje na karcie sd naprzyklad ext2 i sciagnac link2sd, jak bedziesz mial pytania to pw bo sam tego uzywam mam partycje 900mega i 6,5 na karcie, na 900 wszystkie aplikacje sa, po za tym link2sd nie zostawia zadnych plikow w pamieci urzadzenia wszystko na karcie

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

Tak jak wcześniej wspomniałem zanim zainstalowałem kartę pamięci wszystkie gierki chodziły miodzio. Po zainstalowaniu pojawiły się problemy. Może to też i moja wina bo po zainstalowaniu karty oraz przeniesieniu niektórych aplikacji (czytajcie gierek :P) wyjąłem kartę "od tak sobie". Dopiero później zobaczyłem, że powinienem w ustawieniach ją odłączyć, a następnie bezpiecznie ją wyciągnąć jak to twierdzi Android. Niedziałające gry odinstalowałem i następnie pobrałem je na nowo z Google Play. I tu zaczęły się zwiechy :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...